Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 12:24

Nieśmiało zaczyna nam się pojawiać giełda budynków premium. Jeszcze nie wygląda to do końca tak, jak zaplanowałem aczkolwiek funkcjonalność jest już wystarczająca. Po wprowadzeniu ważnych poprawek zgłoszonych przez ostatnie dwa dni zajmę się dalszą optymalizacją giełdy budynków.

Oczywiście jeśli macie jakieś uwagi, to byłbym wdzięczny za podzielenie się nimi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 23-03-2018 13:10

Giełda na razie słabo widoczna. Szkoda, że nie można zobaczyć wszystkich budynków naraz (np. w zakładce "giełda budynków").


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 13:14

Spokojnie, wszystko będzie dobrze widoczne oraz będzie podstrona ze wszystkimi dostępnymi budynkami Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 23-03-2018 13:25

A wiadomo już coś nt. linków do kopania na kilku urządzeniach? Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 13:36

Pewnie! Nie obiecuję na 100% ale dam z siebie wszystko, żeby dziś jeszcze to opublikować.

_________________
Edit: Gotowe. Link można znaleźć na podstronie wydobywarki.
Dodałem także ponownie możliwość anulacji ofert oraz możliwość wystawiania ofert na giełdzie energii z wartościami do 6. miejsc po przecinku.

[Obrazek: link.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 15:15

@Kurus92, nie masz tego linka na podstronie "Wydobywaj"? Link znajduje się na samym dole strony: https://coalco.pl/wydobywaj

____________________
Edit: Na podstronie "Kontrahenci" jest już możliwość sortowania tabeli wg. nazwy użytkownika, wydobycia t/h, prowizji, ostatniej aktywności.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 23-03-2018 17:22

a co z giełdą kontrahentów i co myślisz o moim pomyślę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 17:25

Że ja mam tylko dwie ręce i jedną głowę Huh

A tak na poważnie, to w ciągu najbliższego tygodnia na pewno nie będę zajmował się giełdą kontrahentów. O którym pomyśle mówisz dokładnie?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 23-03-2018 17:46

oki gdzieś tam było 2,3 strony do tyłu ale jak wrócę wieczorem poszukam i napiszę jeszcze raz tu i tobi na pw


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 17:48

Przeszukałem posty i wydaje mi się, że nie odpowiedziałem na Twoją propozycję odnośnie wystawiania swoich własnych kontrahentów do sprzedania, jeśli dobrze zrozumiałem. Na chwilę obecną nic na ten temat nie mogę powiedzieć bo jeszcze nad tym się nie zastanawiałem.