Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - rcielak - 05-08-2015 07:12

Mozesz wrzucic zrzut ekranu z iloscia paczek i poleconych itd. Najlepiej caly panel usera z TM z zarobkamiWink
Ciekaw jestem ile uciulales z poleconych ile z paczek itd.

Gratuluje wyniku nie zapomnij zaplacic podatkuWink

ps. Ile lacznie wrzuciles we wszystkie hyipy, a ile wyplaciles?Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 05-08-2015 08:42

Cytat:Jakim sposobem wypłacasz pieniądze. Chodzi mi o to ile reinwestujesz a ile przelewasz na pp.

Z własnych paczek 91% reinwestuje a 9% wypłacam. Dodatkowo dochodzą u mnie zyski z poleconych które część także wypłacam a część reinwestuje w paczki.


Cytat:A bilans ile wpłacone i wypłacone zrobisz ?

Zrobiłem wczoraj bilans pieniędzy wypłaconych z programu natomiast nie ma statystyk ile wpłaciłem do programu.


Cytat:Mozesz wrzucic zrzut ekranu z iloscia paczek i poleconych itd. Najlepiej caly panel usera z TM z zarobkami
Ciekaw jestem ile uciulales z poleconych ile z paczek itd.

Gratuluje wyniku nie zapomnij zaplacic podatku

ps. Ile lacznie wrzuciles we wszystkie hyipy, a ile wyplaciles?


Widzę, że jesteś bardzo ciekawy Lol Zaraz będę miał fajną okrągła sumkę to dodam screen zarobków, co do ilości poleconych mam ich 33 na tą chwile. Oczywiście pamiętam o podatkach Smile Najwięcej wrzuciłem w pv i mtv i niestety tam jestem na minus mam nadzieje, że wkrótce ceny akcji ruszą abym mógł uciec i wypłacić co wpłaciłem Sad


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Annuitant - 05-08-2015 08:56

No ale chyba wiesz ile wpłaciłeś : D


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - milosz998 - 05-08-2015 09:02

Wbiłem z Twojego reffa. Bez inwestycji, zobaczymy co to będzie. Liczę że jakoś mnie przeprowadzisz przez to i uda się wyjąć z 10$ na miesiąc.

Tak nawiasem, od czego zacząć?

Że co xD W celu weryfikacji trzeba wysłać "Selfie"? xDDDDDDDD Kisne


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 05-08-2015 09:12

Cytat:No ale chyba wiesz ile wpłaciłeś : D

Tak wiem Tongue 1500$ sorki myślałem, że wiesz często to pisałem już w dzienniku i w galerii Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Szutam - 05-08-2015 20:34

Po moich skomplikowanych obliczeniach wychodzi mi że w 55 dni zarobił byś (5$ x 130 = 650 $).To powiedz mi skąd ci sie wzięło te 8000 zł. Chyba poleceni musieli dać ci porządny zaszczyk gotówki ?? Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - plewa89 - 05-08-2015 20:36

A w adbrook jak ci idzie?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - twardy - 05-08-2015 21:19

(05-08-2015 09:02)milosz998 napisał(a):  Wbiłem z Twojego reffa. Bez inwestycji, zobaczymy co to będzie. Liczę że jakoś mnie przeprowadzisz przez to i uda się wyjąć z 10$ na miesiąc.

Tak nawiasem, od czego zacząć?

Że co xD W celu weryfikacji trzeba wysłać "Selfie"? xDDDDDDDD Kisne

Bez inwestycji, klikajac cash linki codziennie to moze z 3$ wyciagniesz na miesiac.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 05-08-2015 22:57

Cytat:Po moich skomplikowanych obliczeniach wychodzi mi że w 55 dni zarobił byś (5$ x 130 = 650 $).To powiedz mi skąd ci sie wzięło te 8000 zł. Chyba poleceni musieli dać ci porządny zaszczyk gotówki ?? Smile

Przez okres 10 dni nie reinwestowałem pieniędzy.

Cytat:A w adbrook jak ci idzie?

Jutro wrzucę jakieś screeny i informacje Smile

Cytat:Bez inwestycji, klikajac cash linki codziennie to moze z 3$ wyciagniesz na miesiac.

Albo może zacząć promować program i bez inwestycji na poleconych dobrze zarobić a nie tylko 3$ z cashlinks.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - rcielak - 06-08-2015 06:55

Tak czy siak mozesz wrzucic fotke z panelu usera z zarobkami z poleconych/zarobkami z paczek poleconych/z twoimi zarobkami/z iloscia paczek aktywnych/zamknietych itd.

Tylko prosilbym o calosc. Po prostu jestem Ciekawy, bo naprawde ladny wynik wykrecilesWink

Czyli liczac z kasa utopiona w mtv i wrzucona w AB jestes w tej chwili zdecydowanie na minusie? Fajnie gdybys zrobil takie podsumowanie wszystkich programow w stylu np.
PV/MTV
wplacone:
wyplacone: