Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Option Trade - regulowany broker z polska strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Option Trade - regulowany broker z polska strona (/Temat-Option-Trade-regulowany-broker-z-polska-strona-99522)

Strony: 1 2 3 4


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - olekn1 - 17-12-2014 11:39

(15-12-2014 15:27)MLN napisał(a):  I jak się wszystkiego dowiedziałeś? Smile

Dostałem taką odpowiedź:
Cytat:Dear Client,

Thank you for your Email,

Please find below some advantages of having a CashMatch account with OptionTrade are:

Advantages:
100% First deposit Bonus of up to $500
Clients funds are not tied to T&C, no restrictions in withdrawing their own funds.
Clients can withdraw their Funds + Profits prior meeting trading requirements.
Clients can fund account multiple times in order to meet trading requirements.
Once required trading volume is met, Bonus funds are treated as Real Cash which client can chose to withdraw or continue trading with.

Additional:
Bonus is not added to clients initial deposit (total account balance).
Bonus account is separate from clients own funds.
Bonus is only released once trading volume requirements are met.
Więc bonusem można od razu handlować, a depozyt (chyba) można normalniebwypłacić.


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - goscyniok - 19-12-2014 11:37

Udało mi się zarejestrować, tak na przyszłość proces rejestracji nie uwzględnia polskich znaków i dlatego wyskakiwał mi błąd.

mam pytanie czy konto demo u nich jest dostępne od razu bez potrzeby wysyłania dokumentów do potwierdzenia


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - Comparic - 19-12-2014 15:06

Ja jak testowałem demo, nie musiałem niczego wysyłać. Więc podejrzewam, że dalej jest tak samo Smile


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - goscyniok - 19-12-2014 19:08

Bo u mnie cały czas jest to. I nie może się załadować
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - Comparic - 20-12-2014 09:52

(19-12-2014 19:08)goscyniok napisał(a):  Bo u mnie cały czas jest to. I nie może się załadować
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Z ciekawości wszedłem sprawdzić i... miałem ten sam problem. Dzisiaj ich support nie działa, więc napisałem maila o co chodzi. Potem sprawdziłem jeszcze raz i tym razem się otwarło demo normalnie Smile

Spróbuj może odświeżyć parę razy stronę przez ctrl+r


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - goscyniok - 20-12-2014 17:31

u mnie w czwartek cały dzień nie dało wejść i dopiero w piątek po 20 udało się


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - MaLiN - 25-12-2014 22:49

To raczej wina skryptu była, bo w BDSwiss to samo.


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - goscyniok - 01-01-2015 13:56

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy jeśli wpłacę minimum i otrzymam 100% depozytu to czy będę mógł od razu wypłacić swój kapitał a grać na bonusie ?


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - Comparic - 05-01-2015 12:38

(01-01-2015 13:56)goscyniok napisał(a):  Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy jeśli wpłacę minimum i otrzymam 100% depozytu to czy będę mógł od razu wypłacić swój kapitał a grać na bonusie ?

Z tego co pamiętam to tak Smile


RE: Option Trade - regulowany broker z polska strona - MaLiN - 06-01-2015 22:11

A nie jest przypadkiem tak, że wtedy automatycznie straci swój bonus, jeśli wypłaci od razu wpłacony depozyt?