Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik "laika" - Opcje binarne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik "laika" - Opcje binarne! (/Temat-Dziennik-laika-Opcje-binarne-99231)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - olekn1 - 10-10-2014 20:09

Dzień 3.
Dzisiejszy dzień uznaje za udany Big Grin

Opcje zagrane: 11
Opcje trafione: 6 Undecided

UWAGA, a teraz polecą na mnie hejty LolLolLol

Opcje zagrane (5 sekundowe): 94
Opcje trafione: 53

Ogólnie obstawiałem tu spadek/wzrost (chyba rynku euro, ten rodzaj opcji nazywa się Smart Indices, a obstawia się na 5-10 ticków, czyli ok. 5-10 sekund) Dzisiaj "uczyłem się" analizy wykresów pod ten "rynek", dlatego tak słabo poszło, ale w poniedziałek będzie lepiej Wink (Zaznaczam też, że właśnie na tych 5 sekundowych opcjach zyskałem aż 6,50$ na 8,50$ dzisiejszego zysku)

Zysk: 8,63$



RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - MaLiN - 10-10-2014 20:29

A co mi tam, niech będzie hejt!

NIE INWESTUJ większych kwot na opcje sekundowe. To, że Twój broker daje taką możliwość obracania małą gotówką, to z opcjami sekundowymi i tak możesz popłynąć - jak Titanic.


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - unforgivable - 10-10-2014 20:31

@up, popieram Wink


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - olekn1 - 10-10-2014 20:50

(10-10-2014 20:29)MLN napisał(a):  A co mi tam, niech będzie hejt!

NIE INWESTUJ większych kwot na opcje sekundowe. To, że Twój broker daje taką możliwość obracania małą gotówką, to z opcjami sekundowymi i tak możesz popłynąć - jak Titanic.

@[MLN] Spokojnie, wyznaczyłem sobie granicę straty i nie inwestuję więcej niż 1$ Wink

PS. Myślałem, że giełda jest otwarta do 21:00 naszego czasu, a ona jest do 23:00 Tongue
Więc zagrałem sobie jeszcze 46 opcji z czego 25 były trafne, zyskałem 1.52 $ i gram dalej Lol

EDIT. Już zyskałem 3.52$



RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - MaLiN - 11-10-2014 13:38

To jeszcze zależy od danego brokera, zazwyczaj 22:00 już zamykają otwieranie opcji Tongue


Dziennik "laika" - Opcje binarne! - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.