Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Występ w TV -Zapraszam- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Występ w TV -Zapraszam- (/Temat-Wystep-w-TV-Zapraszam-98999)

Strony: 1 2 3 4


RE: Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 03-10-2014 20:36

Serwisy zaraz by tak nie upadły choć faktycznie trzeba uważać na to co się mówi.


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Admin - 04-10-2014 07:59

(03-10-2014 18:32)konrad123456789 napisał(a):  Jeśli jakiś chętny się znajdzie niech nie zapomni ubrać koszulki zarabiam.com xD

Jak się pojawi w koszulce dostanie refunda 100% + zestaw innych gratis JerkJerk

http://zc.cupsell.pl/

czepiacie się tych subów, opowiadacie o real contencie i wszystko jest zgodnie z prawem zgodnie z wytycznymi serwisów które subsy oferują.

wojtek (lat 16) (Zarabia w sieci i nie chce pracować w realu, mówi że to niewolnictwo): "-no i tworze sobie niszowe serwisy internetowe pomiędzy długą przerwą w godzinach lekcyjnych, podpinając pod nie oferty afiliacyjne, koledzy jedzą wtedy drożdżówki, a ja internety trzaskam, przez co robię wypłatę większą niż rodzice wspólnie"


RE: Występ w TV -Zapraszam- - mikiniki - 04-10-2014 08:14

Zresztą ja mogę od kopa zafundować koszulkę osobie która będzie występować Smile Mogę też zafundować dobre cygaro i kawę w kubku zarabiam.com Smile
SERIO Smile - Kto będzie występował niechaj pisze Smile

PS Możliwe że po wypowiedzi skarbówka będzie czekać z kajdankami za drzwiami Big Grin i Ojciec z pasem Jerk2


RE: Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 04-10-2014 12:54

Przecież można mówić jak Admin pisał o Real Content. A co do rozliczania do 18 roku życia odpowiadają za nas rodzice, więc jeśli ktoś nie lubi rodziców Big Grin hahah czemu nie chociaż wątpię że ktoś nie lubi się z rodzicami to jednak jest rodzina ! Smile


RE: Występ w TV -Zapraszam- - RaiZeN - 04-10-2014 13:19

Jak ktoś tam powie o tym forum (albo przyjdzie z taką koszulką) to zaraz zleci się tysiąc albo dzieciaków albo emerytów którzy będą chcieli sobie "dorobić" myśląc że to takie proste. .-.


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Dramer - 04-10-2014 13:44

Taka okazja żeby zareklamować zarabiam.com i brak chętnych ?Jerk2


RE: Występ w TV -Zapraszam- - PremAccHack - 04-10-2014 13:59

No nieźle xD. Ale pewnie zrobią z nas oszustów i zlodzieji Smile


Odp: Występ w TV -Zapraszam- - damianus627 - 04-10-2014 14:42

Rozmowy w toku to jedno z największych gówien w naszej telewizji. Ludzie albo są podstawiani albo brani z telefonicznych lub internetowych "łapanek". Jak chcecie zrobić z siebie debili to musicie wiedzieć że wcześniej dostaniecie listę pytań na które musicie przygotować odpowiedzi/lub zostaną wam one narzucone a wy macie je tylko przeczytać.

Wiem to od kogoś kto tam poszedł jednak zrezygnował gdy się o tym dowiedział, ale postanowił iść na widownię. Później jak oglądał ten odcinek w TV powiedział że do emisji wybrano najbardziej ośmieszające kogoś fragmenty.

Tak więc zadajcie sobie pytanie - czy dla 200zł które możecie zarobić w dzień warto z siebie zrobić debila przed całą Polską?


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Jaro070 - 04-10-2014 15:02

@AnnaKa

Ja bym chętnie posiedział na widowni.


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Szrejter - 04-10-2014 15:04

A jak powiem, że oszukuje FB na tysiące zł to mi coś grozi xd