Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejsik.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fejsik.net (/Temat-Fejsik-net-98668)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fejsik.net - MatrixXHardcore - 04-10-2014 19:21

Jakieś dowody wypłaty?


RE: Fejsik.net - patryk6176 - 04-10-2014 20:48

masz na poprzednich stronach ...


RE: Fejsik.net - Mariush1 - 06-10-2014 07:25

Ja już wygrałem 10.000 pkt w zakładce Wygraj monety Smile


RE: Fejsik.net - patryk6176 - 06-10-2014 14:53

Szału nie ma bo nie ma żadnych zadań do wykonania (2 linki w surfie) więc lipa


RE: Fejsik.net - CoinBitZ - 07-10-2014 12:54

Dajcie serwisowi trochę czasu Smile Rozkręci się
Widać że to nie scam bo przynajmniej jest gra w której naprawdę się wygrywa a nie


PS Wygrałem 2x 5000 PKT Big Grin


RE: Fejsik.net - Juhas - 07-10-2014 14:19

A to nie jest tego właściciela co ma teraz zarabiara?
Zarabiara administracja - Serent
W zadaniu jest rejestracja na forum w którym adminem jest serent Smile


RE: Fejsik.net - artysta74 - 08-10-2014 05:51

Witam

Tak zgadza się, miałem kiedyś zarabiarę i sprzedałem. Nie wiem jak jest teraz z wypłacalnością u nich.
Jeśli chodzi o fejsik to strona nie jest tylko od zarabiania ale i od promowania własnych stron, fanpage i innych.
Strona jest nowa i w zaledwie 3 tygodnie wypłacono już 640 zł. Jest ona modyfikowana aby zapewnić najlepsze korzyści dla wszystkich, dlatego są na niej zmiany.Rozumiem że każdy chce zarobić za nic ale niestety tak się nie da. Jeśli użytkownicy nie włączą się w rozwój strony np: dodając zadania, strony czy linki to jako następna może zostać jako scam.

Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w rozwój strony a wtedy na pewno będzie dalej istniała w sieci.
Administrator Fejsik.net


RE: Fejsik.net - bykonrado - 08-10-2014 10:10

Trzymam cie za slowo. Stworz reklame, konkurs to napewno przyciagnie uzytkownikow.


RE: Fejsik.net - FireSlayder - 08-10-2014 18:21

Hmm takie pytanko. Jeśli zamieniłem 12k pkt na zł, następnie zleciłem wypłatę i pomyliłem adresy email przy przelewie na paypal...napisałem na kontakt i przelew odrzucony...aczkolwiek straciłem przez to całą kasę? Bo przelew odrzucony, ale kasa nie wróciła ;_; Jeśli tak to epicki facepalm dla mnie, że pomyliłem adresy 4


RE: Fejsik.net - artysta74 - 09-10-2014 06:00

:FireSlayder - nie podano na jaki ma być wypłacone.