Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dla osób początkujących - adf.ly (/Temat-Poradnik-dla-osob-poczatkujacych-adf-ly-97973)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - aero2 - 17-10-2014 12:42

Też jadę na adf.ly bo mam wypłaty codziennie.


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - MrSlasher - 27-11-2014 16:42

Działa wam ten skrypt ? Mi wyrzuca jakieś błędy składni itp.


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - lukaas96871 - 27-11-2014 17:19

Ludzie się na takie coś jeszcze nabierają? Smile


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - migda009 - 27-11-2014 17:49

(27-11-2014 17:19)lukaas96871 napisał(a):  Ludzie się na takie coś jeszcze nabierają? Smile

nie Smile moze 5 lat temu tak, ale napewno nie teraz Big Grin
jakby ktos zarabiał 20$ na czyms bez zadnego wysiłku myslisz ze by napisał bezplatny poradnik i kazdemu go udostepnil?


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - vectorass - 27-11-2014 18:48

@popekuni dziwnie Ci się ten przerobiony wykres rozjeżdża [Obrazek: u8EUtWG.png]


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - Pablinho - 30-11-2014 21:11

ej pomóżcie albo ewentualnie dajcie linka do mojego problemu. Nie wiem jak mam to wkleić do konsoli, nawet nie wiem jak zbadać element jestem kompletnie zielony w tym. Korzystam z Mozilli i conajzwyzej mogę tam kliknąć "pokaż źródło" a tam edytować nic nie mogę Sad


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - popekuni - 02-12-2014 00:08

(27-11-2014 18:48)vectorass napisał(a):  @popekuni dziwnie Ci się ten przerobiony wykres rozjeżdża

Przerobiony? Gdzie przerobiony?
[Obrazek: 4SNOLkk.png]

Wypraszam sobie takie zarzuty.
+ Zapraszam do mojego dziennika gdzie masz to potwierdzone screenami Wink
(27-11-2014 17:49)migda009 napisał(a):  nie Smile moze 5 lat temu tak, ale napewno nie teraz Big Grin
jakby ktos zarabiał 20$ na czyms bez zadnego wysiłku myslisz ze by napisał bezplatny poradnik i kazdemu go udostepnil?

Już nie zarabiam w ten sposób Wink dlaczego Wy wszyscy musicie być tacy zachłanni. Odrobina myślenia i da się wyciągnąć takie kwoty na sposobie, który tu opisałem. Daję Wam podpowiedzi i nową możliwość a Wy tylko potraficie człowieka posądzać o przekręty...


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - Pablinho - 02-12-2014 21:28

No więc tak problem z konsolą już naprawiłem Wink Sposób fajny, 0,5 dolara w ciągu dnia, przy trzech spamach na grupach.
Tak swoją drogą, te napaleńce co do mnie piszą mnie dobijają. Facebook też mnie dobija zrobił mi już 2 weryfikacje zdjęciowe i z trudem je przeszedłem ... Tongue


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - popekuni - 03-12-2014 00:13

Mam nadzieję, że piszesz na grupach o tematyce szukam/dam pracę? Wink


Odp: RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - benzcel - 04-12-2014 00:08

(03-12-2014 00:13)popekuni napisał(a):  Mam nadzieję, że piszesz na grupach o tematyce szukam/dam pracę? Wink
Mam do Ciebie pytanie te 25$ zarobione przy ilu grupach, i oczywiście ile spamow zrobiłeś? Pozdrawiam Wink