Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samochód dla Kiljana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samochód dla Kiljana (/Temat-Samochod-dla-Kiljana-97634)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 09-09-2014 23:18

(09-09-2014 22:31)pszem0_ napisał(a):  Przepraszam Smile Hybrydowy/elektryczny/napedzany energia elektryczna czy jak to sie mowi.

wysłane za pomocą smartfona

Hybryda to nie elektryk tylko benzyniak + elektryk(zazwyczaj słabiutki).

Stacje ładowania w Polsce są i jest ich coraz więcej, superchargery pierwsze dwa będą w 2015r. Ponadto przy zakupie tesli można wykupić już przedpłacony serwis co 20k km, przejażdżka do berlina to nic nadzwyczajnego, a pierwszy serwis obstawiam, że już w 2016r. może być w Polsce.


RE: Samochód dla Kiljana - Kickster - 09-09-2014 23:27

Jak już tak się napalasz na te elektryki to moze zainteresuj się Fikserem. Z tym że to Amerykaniec i nie wiem czy maja jakis oddział w Europie. Cenowo też wyzej niz Tesla ale marka bardziej prestiżowa i jeszcze bardziej EKO i grinpis. Co prawda Karma na Europe to kolumbryna wielka, ale w tym roku wypuscili juz chyba mniejszy model, dawno nie obczajałem tematu.


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 10-09-2014 01:19

Z tego co widzę to produkcja jest zawieszona, cena wybajerzonego jest o jakies 20% mniejsza od tesli no i zasięg na sporcie to zaledwie 80km, tak więc nic szczegolnego. Mnie eko nie interesuje, interesuje mnie to, że tesla to samochod cichutki, zrywny, twardy, nowoczesny i idą cały czas do przodu, robią coraz lepsze ładowarki otwierają coraz więcej salonów, serwisów i punktów wymian więc jeśli chodzi o tesla vs. inne elektryki to zupelnie nie ma porownania bo tesla je przewyzsza co najmniej o kilka klas i lat. Poza tym sportowa limuzyna? Ktoś tu chyba nie mogl sie zdecydowac...


RE: Samochód dla Kiljana - Kickster - 10-09-2014 02:59

Czyli wygląda na to ze Fikser spoczął na laurach jak DiCaprio został ambasadorem marki ? Big Grin No jak już żeś się tej Tesli uparł to kupuj Smile A w ogole jaki model konkretnie ?


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 10-09-2014 08:34

Oczywiście S, nie uparłem się, po prostu na chwilę obecną nie ma nic lepszego od tesli.


Odp: Samochód dla Kiljana - Xkr - 10-09-2014 13:37

Po co ci te elektryki od tesli xD, nie czaje tego jesli kupowac samochod w takiej cenie to zdrowa wolno ssącą v8, tesla to nie auto do naszego kraju, pozatym za wygladem powinna isc szybkosc a nie ze z 416 KM idzie max 200 km/h, a wiesz ze je diagnozuje sie przez internety bo u nas nie ma ani serwisu ani salonu z tego co wyczytalem, jak chcesz byc wyjatkowy jest wiele marek premium kup marzenie kazdego gówniarza lata temu dodge viper srt to jest bestia Smile, no i napewno w Pl oprócz swojego innego bys nie spotkal, just sayin'

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 10-09-2014 19:36

Ja nie szukam samochodu, który ma się rozpędzać do 300km/h bo w polsce nie ma sensu i nie ma gdzie tyle jechać. Nie szukam samochodu czysto sportowego, samochód musi być wygodny i komfortowy, a tesla taka akurat jest. Do tej pory jeszcze nikt nie wskazał żadnego minusa tesli, to, że nie ma salonu ani serwisu w Polsce nie jest minusem.


RE: Samochód dla Kiljana - Qwik - 10-09-2014 19:38

Kup sobie jak normalny człowiek porshe albo inne ferrari a nie jakieś pierdoły.


Odp: Samochód dla Kiljana - KarolD - 10-09-2014 19:58

Stary dobry fiat 126p wytrzyma Big Grin Idealny dla kijana! Jerk


Odp: Samochód dla Kiljana - Xkr - 11-09-2014 01:05

Tak samo jak nie masz gdzie ładować swojej tesli Big Grin naprawde nie wiem co kieruje ludzi do samochodów elektrycznych

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Czekaj to siedziales w niej ze wiesz ze jest komfortowa, wygodna? Jezdziłes nia?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2