Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika (/Temat-Kazdy-moze-zarobic-czyli-dziennik-totalnego-laika-96916)

Strony: 1 2 3


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 07-09-2014 22:03

Dzięki. Dzisiaj też świetny jak dla mnie dzień na eForsie. Właśnie doleciały kolejne suby i w sumie dzisiaj zarobiłem 90 zł! Życiówka poprawiona Wink

Dzisiaj mija drugi tydzień mojego zarabiania przez neta. Jak wyglądają moje zarobki?
FireSub: 187.55 pln
eForsa 172.5 pln
FireCash: 32.03 pln
------------------------
RAZEM: 392.58 PLN

Z czego przez ostatnie dwa dni zarobiłem 165 PLN czyli ~42% wszystkich zarobków. Niestety jutro poniedziałek więc nowy tydzień w którym znając życie kompletnie nie będę miał czasu na cokolwiek, więc już pewnie nie będzie, aż tak kolorowo...


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - piotrekprorok - 07-09-2014 23:56

Powodzenia Wink ładnie Ci idzie zważając na to, że od niedawna zarabiasz Wink


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 12-09-2014 18:54

Od nie dawna zarabiam i na dodatek praktycznie tylko w weekendy (sobota+niedziela) bo w ogóle nie mam czasu na to w tygodniu. Co zrobiłem przez ten tydzień? Miałem tylko czas na rozwinięcie mojego FP i bloga. FP (całe 800 lajków Big Grin), ale z bloga jestem w miare zadowolony, bo patrzcie jak skoczyły statystyki odwiedzin postów (szczególnie ten jeden post..)
[Obrazek: ei1nm87j83gc_t.jpg]
Tematyka bloga to pewna popularna gra, czy takie statystyki pozwalają już coś na tym blogu zarobić? Jeśli tak to w jaki sposób najlepiej? Adsense niestety jeszcze nie moge dodac (blog jest za krótko w sieci), na razie dodałem na bloga i fp dwa linki z shorte w efekcie czego wpadły mi prawie 2$, ale 2$ zarobione w ciągu dwóch dni to niezbyt satysfakcjonujący zarobek. Za każdą podpowiedź dam reputa Wink jak coś to możecie też pisać na priva. Pozdrawiam


RE: Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - gienus - 25-09-2014 21:40

Czas na małe podsumowanie, gdyż mija właśnie pierwszy miesiąc mojej pracy w internecie. Jak wyglądają zarobki?
Eforsa: 427,50 zł
Firesub: 187.55 zł
Hotcash: 24.50 zł
Shorte.st: ~31.15 zł
Firecash.org: ~24.70 zł
----------------------------
Suma: ~695.4 zł

Co jeszcze zrobiłem?
- Założyłem bloga, którego liczba wyświetleń przekroczyła 20 000
- Założyłem fanpage(dot. tematyki bloga) - ~1300 lajków

Straty? Praktycznie żadne oprócz dwóch świeżych kont na fb - szybko dostały bana. Nie inwestowałem w zarobek żadnych pieniędzy.

Czas poświęcony na prace? To zależy, jeśli chodzi o shorte to linki wrzucam okazyjnie na założonego bloga i fp, więc zajmuje mi to bardzo niewiele. Suby opierałem na spamie, na który poświęcałem hmm dziennie około 1-2h.

Bez żadnej wiedzy i bez żadnego mentora udało się zarobić w pierwszym miesiącu prawie 700zł to dużo więcej niż zakładałem. Przypomnę, że mój plan to było do połowy października zdobyć około 600zł.

Jakie plany na przyszłość?
- Próba wdrożenia jakiś reklam na bloga, jednak z racji tego, że jest on na blogspocie mam pewne ograniczenia. Adsense nie mogę dodać nie wiem czemu..
- Zakup poradników dotyczących niszy sub sms (spam jest niestety męczący i mimo, że dochodowy to mam zamiar z niego zrezygnować)
- Zakup poradników dot. zakładów bukmacherskich i próba zarobku w taki sposób
- Dalszy rozwój FP i rozwój bloga (tutaj z braku czasu ostatnio całkowity brak jakiejkolwiek aktywności z mojej strony)


Każdy może zarobić - czyli dziennik totalnego laika - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.