Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyprzedane-do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyprzedane-do usunięcia (/Temat-Wyprzedane-do-usuniecia-95565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - BloNdyN - 08-08-2014 21:39

Duze gabaryty? Ile min inwestycja?,Tel i sory jak bylo takie pyt.

Ew opisz jak najlepiej mozesz ten produkt.


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - Branzolek - 08-08-2014 22:57

Produkt wybieracie sami to co możecie najlepiej sprzedać Smile Gabaryt dowolny Smile


Odp: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - Damkofr - 08-08-2014 23:14

Ludzie sa zadowoleni, nie jest to jakis szit po ktorym beda mi basebolami okna wybijac bo sie psuje zaraz czy cos tskiego?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - VoreCC - 08-08-2014 23:24

Wszyscy teraz poradniki jak miliardy zarobić sprzedają Undecided To powinno być możliwe po okazaniu dowodu wypłat min. 500 zł czy coś, albo weryfikacji tutora przed ukazaniem się postu, bo te "złote drzewka" już wkurzają


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - Branzolek - 08-08-2014 23:28

(08-08-2014 23:14)Damkofr napisał(a):  Ludzie sa zadowoleni, nie jest to jakis szit po ktorym beda mi basebolami okna wybijac bo sie psuje zaraz czy cos tskiego?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Nic z tych rzeczy jest to w pełni legalny biznes :>

(08-08-2014 23:24)VoreCC napisał(a):  Wszyscy teraz poradniki jak miliardy zarobić sprzedają Undecided To powinno być możliwe po okazaniu dowodu wypłat min. 500 zł czy coś, albo weryfikacji tutora przed ukazaniem się postu, bo te "złote drzewka" już wkurzają

Jakich wypłat człowieniu. Mogę ci wysłac zdjęcia kasy. Jak coś cię denerwuje to po prostu to olej a dwa do tego biznesu jest nie zbędna inwestycja na którą wiele ludzi nie ma hajsu.


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - mireck - 14-08-2014 16:27

wyślij mi zdjęcia kasy, bo nie dowierzam w kolejny złoty biznes.


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - nasgaroth - 15-08-2014 12:02

Będzie jakaś recenzja w końcu?


RE: !SPRZEDAM! Sposób na duży Hajs! Zobacz ;) - BloNdyN - 21-09-2014 15:57

Chyba nie. Autor dał nowy temat gdzie sprzedaje to za 200 zl Smile To dla tych co nie widzieli tego Smile)


RE: Sposób na duży zarobek. - Branzolek - 21-09-2014 16:12

(21-09-2014 15:57)BloNdyN napisał(a):  Chyba nie. Autor dał nowy temat gdzie sprzedaje to za 200 zl Smile To dla tych co nie widzieli tego Smile)

Nastapiła mała komplikacja już jest wszystko okej Smile


RE: Nisza pod zarobek-Sprawdź! ;) DUŻY ZYSK! - pr3tor - 22-09-2014 16:33

Zakupiłem poradnik a oto recenzja:

Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do tego typu poradników, bo jak wiadomo życie jest najlepszą szkołą-swoje kupiłem,swoje wtopiłem. Ale gdy przeczytałem ten poradnik,zauważyłem w nim duży potencjał oraz naprawdę duży zysk. Przede mną pierwsze inwestycje i to już w najbliższym czasie(mam nadzieje), ale jestem pozytywnie nastawiony.
Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć przed zakupem poradnika.
-Od strony prawnej wszystko jest w porządku
-Musisz być dyspozycyjny, dużo wolnego czasu
-Kapitał na inwestycję
-Biznes wymaga mobilności

Dodatkowo preferowany jest własny transport.
Gdy wszystko przebiegnie pomyślnie, zwrot za poradnik nastąpi już po pierwszej transakcji!

Sam poradnik ma 4 strony A4(pkt.12). Posiada kilka screenów.


Cena 5/5
Kontakt ze sprzedającym 5/5
Przejrzystość poradnika 4/5

Gdy będę po 1 transakcji, napisze EDITA !

Zachęcam do kupna, ponieważ według mnie poradnik wart swojej ceny.