Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? (/Temat-NeoBux-i-ProBux-czy-warto-w-to-jeszcze-wchodzic-93478)

Strony: 1 2 3 4


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - baran0407 - 23-07-2014 20:06

Nie jestem aż taki tępy jak wszyscy myślicie bo Paypal robi problemy nie tylko temu serwisowi i na bieżąco jestem. Liczyć godziny też umiem tak się składa.
Szkoda, że nie mogę liczyć na ludzi... Nie piszcie już bo ja tu konto zlikwiduję i z prostactwem pisać nie będę! Szkoda prądu! Z Probuxa by nie skłamać wyciągnąłem łącznie 24$ i do tej pory nie musiałem na żadne wiaderka polować jak kiedyś z Profitclicking! Tu dopiero ponabijali ludzi w butelkę! Skoro Probux zaczyna robić to samo, to trzeba dać sobie z nim spokój, bo to niedobra prognoza! Działam indywidualnie i nie muszę po forach błagać by mi ktoś coś
podpowiedział! Na forach nic się nie zmieniło! Dzieciuchy z mizernym szacunkiem
do starszych! Orezerwuar!


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Hybrid1990 - 23-07-2014 20:24

del


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 23-07-2014 21:15

(23-07-2014 20:06)baran0407 napisał(a):  Nie jestem aż taki tępy jak wszyscy myślicie bo Paypal robi problemy nie tylko temu serwisowi i na bieżąco jestem. Liczyć godziny też umiem tak się składa.
Szkoda, że nie mogę liczyć na ludzi... Nie piszcie już bo ja tu konto zlikwiduję i z prostactwem pisać nie będę! Szkoda prądu! Z Probuxa by nie skłamać wyciągnąłem łącznie 24$ i do tej pory nie musiałem na żadne wiaderka polować jak kiedyś z Profitclicking! Tu dopiero ponabijali ludzi w butelkę! Skoro Probux zaczyna robić to samo, to trzeba dać sobie z nim spokój, bo to niedobra prognoza! Działam indywidualnie i nie muszę po forach błagać by mi ktoś coś
podpowiedział! Na forach nic się nie zmieniło! Dzieciuchy z mizernym szacunkiem
do starszych! Orezerwuar!

chwalisz się czy żalisz tą swoją kwotą wypłaconą ?
bo nawet to nie jest 10% tej kwoty którą ja wypłaciłem

skoro nie potrzebne ci forum to po jaki h.j tu przychodzisz wypisując banialuki i się rzucasz jak kundel na uwięzi ...

jak byś wiedział półtora roku temu paypal też z probuxem nie szedł po drodze przez 3-4 miesiące, na ponad rok wróciło do normy i znowu paypal się o coś doczepił
trzeba przeczekać i nic więcej, a w czasie czekania wypłacać

skoro umiesz liczyć to co piszesz, że wypłacić nie możesz beka
chyba was 2 jest w jednym ciele i jeden nie ma pojęcia o czym pisze drugi beka


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Golima - 13-08-2014 14:39

xardas1020 a mam pytanie, czy majac aktualnie 180 rr z czego polowa jest przedluzona na 3mc, a druga polowa jest w trakcie przedluzania, srednia klikniec to 1.7 oplaca mi sie zainwestowac w konto gold ?


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-08-2014 14:43

(13-08-2014 14:39)Golima napisał(a):  xardas1020 a mam pytanie, czy majac aktualnie 180 rr z czego polowa jest przedluzona na 3mc, a druga polowa jest w trakcie przedluzania, srednia klikniec to 1.7 oplaca mi sie zainwestowac w konto gold ?

bez $ na nowych rr po przejściu nie ma co startować, bo każdy narzeka na fakt braku klików z rr pochodzących ze standard


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Golima - 13-08-2014 14:52

To jaki sens wtedy bylo mi robic tych 200 RR, skoro po przejsciu na gold nic z tego nie bede mial ;x
To sie teraz zastanawiam czy po prostu nie zjechac do 0 tych RR, zostawic to co zarobie, przejsc na gold i wtedy kupic nowych RR. Jak Ty to widzisz, dodatkowo moja aktualna sytuacja nie wyglada kolorowo, bo 1 dnia sie zagapilem i nie wyklikalem pomaranczy.

[Obrazek: Untitled.jpg]


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - morawcik - 13-08-2014 14:56

Wydaje mi się, że już lepiej zostawić tych co masz i zbierać na gold+nowych rr i wtedy kupić w "pakiecie".


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - xardas1020 - 13-08-2014 15:00

(13-08-2014 14:52)Golima napisał(a):  To jaki sens wtedy bylo mi robic tych 200 RR, skoro po przejsciu na gold nic z tego nie bede mial ;x

siedzenie na standard w ogóle jest bezsensem od tego by zaczął
masz tych 200
uzbieraj na zakup na rental co najmniej 150, wtedy wskok na golden, zakup nowych rr i potem obrót z tego co będziesz miał z rr tzn zakup nowych, przedłużanie no i wypłaty


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - goliat - 13-08-2014 19:35

Jak długo mam reinwestować? Tzn kiedy z tego można zacząć wyciągać jakieś zyski?


RE: NeoBux i ProBux - czy warto w to jeszcze wchodzić? - Golima - 14-08-2014 07:24

(13-08-2014 15:00)xardas1020 napisał(a):  
(13-08-2014 14:52)Golima napisał(a):  To jaki sens wtedy bylo mi robic tych 200 RR, skoro po przejsciu na gold nic z tego nie bede mial ;x

siedzenie na standard w ogóle jest bezsensem od tego by zaczął
masz tych 200
uzbieraj na zakup na rental co najmniej 150, wtedy wskok na golden, zakup nowych rr i potem obrót z tego co będziesz miał z rr tzn zakup nowych, przedłużanie no i wypłaty

Aktualnie mam 180 RR, z czego codziennie dochodzi mi po 4-6 RR do oplacenia na ta chwile. Wczesniej przychodzilo po 2-3 do ich na 90dni oplacalem, a teraz tylko na 30. Wiec jak mam niby uzbierac teraz na 150 RR, jedyne co to moge zainwestowac, ale wsadzic 300-400zl to jednak spora sumka i boje sie ze po 3mc mi sie nie zwroci.