Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje (/Temat-Definitywnie-Najmlodszy-Uzytkownik-Forum-9-Lat-Sub-Sms-Ppa-Inwestycje-93351)

Strony: 1 2 3


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - cord - 29-06-2014 15:21

co to za moda przyszła na bycie najmłodszym. To teraz jakaś forma szpanu jestem najmłodszy jestem najlepszy? xDDD

AJJJ DONNTT UNDERSTAAAAANDDDDDD


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Majka - 29-06-2014 15:22

Powodzenia w zarabianiu!!!!



[Obrazek: Clipboard01.jpg]


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Klin - 29-06-2014 15:32

Jeśli masz 9 lat.... to po prostu jest mi przykro.

W tym wieku powinieneś wziąć się za coś innego. Nie niszcz sobie dzieciństwa. I nie chodzi tutaj o to że jest już zaradny itp. Po prostu na wszystko przyjdzie pora


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - Kiljan - 29-06-2014 15:35

Hmmm jeśli to prawda to sam nie wiem co powiedzieć, z jednej strony, jeśli jesteś w stanie dzielić normalne dzieciństwo z działaniem zarobkowym no to cóż nie ma problemu, jeśli w wieku 9 lat bierzesz się za zarabianie no to musisz mieć całkiem dojrzały łeb, ja w twoim wieku sprzedawałem wate cukrową babci Lol i bawilem sie w lekarza... ale cóż, to inne czasy były Big Grin No cóż zarabiaj, żebyś na prawko mógł już wsiąść do lambo Big Grin


RE: Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - abelabel2 - 29-06-2014 15:36

Dobra nie karmcie trolla.

@up facepalm


Definitywnie Najmłodszy Użytkownik Forum 9 Lat Sub Sms, Ppa Inwestycje - daniel42na - 29-06-2014 15:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.