Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 (/Temat-Skrypt-Facebook-Hack-gotowa-nisza-2-92871)

Strony: 1 2 3 4


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - surfer0700 - 22-06-2014 16:30

Dzięki, wszystko pięknie śmiga!


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - magneto - 22-06-2014 17:06

(22-06-2014 16:23)Klin napisał(a):  
(22-06-2014 14:07)bioreset napisał(a):  @magneto:
Mam to samo. Autor twierdzi, że sam masz zedytować skrypt.
Jednak nie opisał jego zupełnie i nie wiem jak do tego się zabrać.

Jest to temat w którym udostępniam skrypt. Nie udostępniam tutaj mojej pomocy w edycji skryptu do indywidualnych potrzeb. Jeśli nie potrafisz zedytować skryptu a myślisz poważnie o PPA/CPA polecam zabrać się za naukę któregoś z języków programowania Smile

Dobry jesteś, wrzuciłeś niedziałający skrypt i teraz każdy ma sobie go naprawiać? w du...e z takimi postami.


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - Klin - 22-06-2014 17:13

Up

Kultura obowiązuje. Skrypt działa, sam masz sobie go zedytować pod siebie.
Spójrz wyżej na post surfera..... facepalm

I ogólnie stary zejdź ze mnie, jeśli nie potrafisz czegoś zrobić to Twoja wina że masz jakieś braki. Kształć się każdego dnia


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - surfer0700 - 22-06-2014 17:41

(22-06-2014 17:06)magneto napisał(a):  Dobry jesteś, wrzuciłeś niedziałający skrypt i teraz każdy ma sobie go naprawiać? w du...e z takimi postami.

Problem leży po Twojej stronie, a nie skryptu. Jakoś mi i innym działa.


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - lolekxp - 23-06-2014 07:46

(22-06-2014 17:06)magneto napisał(a):  
(22-06-2014 16:23)Klin napisał(a):  
(22-06-2014 14:07)bioreset napisał(a):  @magneto:
Mam to samo. Autor twierdzi, że sam masz zedytować skrypt.
Jednak nie opisał jego zupełnie i nie wiem jak do tego się zabrać.

Jest to temat w którym udostępniam skrypt. Nie udostępniam tutaj mojej pomocy w edycji skryptu do indywidualnych potrzeb. Jeśli nie potrafisz zedytować skryptu a myślisz poważnie o PPA/CPA polecam zabrać się za naukę któregoś z języków programowania Smile

Dobry jesteś, wrzuciłeś niedziałający skrypt i teraz każdy ma sobie go naprawiać? w du...e z takimi postami.

Kazdy? chyba ten co ma olej w glowie i wie co robi w PPA bo Do dupy to z takimi jak ty co tu siedza a wcale ich nie musi byc, nie podoba sie to nie komentuj, chcac zarabiac na PPA chociaz marne tysiac zl miesiecznie musisz k**** znac jakies podstawy!! a ty co nie potrafisz htmla i troche javascripta, ile masz dziennie zarobkow 0,11 z indii ? jak patrze na takich jak ty to mi sie rechotac ze smiechu chce bo oczekujesz gotowcow jak przyslowiowy laik czy noob, ty chcac zarabiac na PPA sam powinienes potrafic cos takiego stworzyc, pokazalbym ci swoje blogi i jak sam z kodem szablonu, pluginow itp pracuje to bys sobie odpuscil ten model zarabiania bo bys wiedzial jak daleko odemnie jestes i ile ci brakuje zeby nazywac sie earnerem PPA. Jestes ta szara cholota co kopiuje pol googla, pol filmow z youtuba i zbija grosze i narzeka ze wszystko nie dziala.

(22-06-2014 13:52)magneto napisał(a):  
(21-06-2014 22:16)Klin napisał(a):  
(21-06-2014 21:32)magneto napisał(a):  Dlaczego wrzucasz wadliwy skrypt bez sprawdzenia go?

Skrypt mam od dluzszego czasu. Jest jak najbardziej sprawny Smile

Po dodaniu profilu z fb nic się nie dzieje.
A co mialo sie stac? to jest darmowy skrypt ktory masz sobie przerobic zeby nie budowac calej strony od nowa, a pod hack profile mozesz np zbudowac okienko gateway z ofertami PPA/CPA facepalm facepalm

Sorry za offtop ale mnie irytuje mnie takie cos, obserwuje forum i Klin non stop wrzuca cos pomocnego a ludzie nie wiem dzieciaki jakies, sie czepiaja ze wrzucil demo skryptu do przerobki pod rozne zastosowania, a moze ten skrypt mial na prawde jeszcze hakowac konta ? ehh facepalm facepalm facepalm facepalm
Ja potrafie takie cos zrobic pod swoje potrzeby ale dziekuje Klinowi ze potrafi sie dzielic i ma cierpliwosc do ciemnej masy spolecznej!


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - Madroxx - 23-06-2014 08:44

Po prostu go ściągnął z oryginalnej strony, żadne demo Smile A to, że go trzeba przerobić pod własne potrzeby to chyba jasne, jak nie potrafisz to sobie kogoś wynajmij.


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - Klin - 23-06-2014 09:12

(23-06-2014 08:44)Madroxx napisał(a):  Po prostu go ściągnął z oryginalnej strony, żadne demo Smile A to, że go trzeba przerobić pod własne potrzeby to chyba jasne, jak nie potrafisz to sobie kogoś wynajmij.

Dostalem go kilka miesiecy temu od znajomego Smile

Jak pisalem wczesniej i jak mowia Panowie wyzej. Normalnym jest ze to tylko szablon, zainteresowani sobie poradza Smile

Dziekuje za pozytywne komentarze


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - kwas - 24-06-2014 16:02

Sorry, za głupie pytanie, ale na razie to tak śledzę forum i próbuję się dowiedzieć jak to wszystko działa. Strona tak jest po angielsku - więc spoko, bo ma większy zasięg. Proszę mi tylko powiedzieć czy osoba zza granicy będzie mogła dokonać aktywacji?


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - Natomiast - 24-06-2014 16:10

Zależy od 'dawcy' gatewaya. Tzn w jednym serwisie będzie mogla a w innym nie, a stronę mozesz przetlumaczyć szybko Smile


RE: Skrypt | Facebook Hack - gotowa nisza #2 - konrad516 - 05-07-2014 15:02

Witam, też mam problem ponieważ skrpyt na stronie http://fbhackonline.com/ działa a na mojej nie (na stronie nie działa xampp to samo). Ktos pomoże?