Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zaczać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Od czego zaczać? (/Temat-Od-czego-zaczac-91844)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 04-06-2014 18:00

Może być mnóstwo rzeczy. Wszystko i tak wychodzi w praktyce, bo nie da się z początku pojąć wszystkiego. Oczywiście pamiętaj, że nikt Ci nie karze inwestować, więc jeśli nie będziesz się czuł gotowy to lepiej zrezygnować niż potem "pluć sobie w twarz". Inwestowanie w opcje binarne, wiążą się z ryzykiem o którym warto pamiętać, oczywiście jednak można szybko zyskać i dużo zarobić, ale może być również odwrotnie. Testuj na koncie demo, analizuj MT4 i kieruj się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem Smile


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 05-06-2014 09:15

Jak to jest wreszcie z tym TopOption? Czytalem ze cos kreca i nawet jak sie wygra to nie wyplacaja troche jest tych ekscesow na forum comparica

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 05-06-2014 09:53

Do tej pory klienci z serwisu binary24.pl nie mieli żadnych problemów z TopOption, ani żadnym z innych. Wiadomo, że każdy broker na swój sposób chce zarobić, ale regulowanym brokerom warto zaufać.

edit:

Czytałem te problem na innych forach, gdyby rzeczywiście były jakiekolwiek problemy z wypłatami do brokera, a rejestrowałbyś się przez reflink na jakiejś stronie (np.binary24.pl) to napisz do supportu tej strony. Na pewno Ci pomogą, bo wiadomo że mają prowizję z każdej rejestracji, a brokerom również zależy na nowych klientach, więc wtedy jest w miarę szybko wyjaśnić wszelkie nieprawidłowości.


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 05-06-2014 16:39

Dzieki za odp, czy to aktualne info na binary24 ze dostaje sie az takie kwoty na konto demo na rok czasu Big Grin? Czy jest gdzies kruczek ze depozyt ma byc wiekszy niz minimalne 350 zl?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 05-06-2014 17:11

Nie ma kruczka, wystarczy tylko te 350pln. Niestety konta demo zazwyczaj są dostępne po wpłacie depozytu, ale w zamian tego inwestuje się już na prawdziwych platformach za wirtualną kasę.


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 05-06-2014 23:14

Czy trzeba pisac do supportu zeby uaktywnili demo?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 06-06-2014 00:23

Tak, w TopOption masz support w j.polskim. W razie problemów - pisz Smile


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 27-06-2014 16:08

MLN gdzie jest wasz ref link na TO? Mozesz mi podeslac Wink?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 27-06-2014 16:48

Tu masz: http://www.binary24.pl/pl/top/top_option Wink


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 27-06-2014 23:43

Thanks, a i co polecasz na wplaty, wyplaty z TO czy tez innych brokerow? PayPal ? Chce wiedziec ile musze wplacic zeby minimalny depozyt do nich dotarl, bo to tu sobie odejma to tam. Jak to wyglada?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2