Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB (/Temat-Jak-NIE-dostac-weryfikacji-konta-na-FB-91742)

Strony: 1 2 3


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Lexarr - 28-06-2014 17:10

Jak sprawdzić czy moje konto ma zweryfikowany email?

Jak chciałem zweryfikować to wyskakiwał jakiś błąd, a teraz już nie ma tego okna żeby weryfikować email. Nie wiem czy jest zweryfikowany.

Dodałem numer telefonu, nie wiem czy to ma znaczenie Wink


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - roger333 - 30-06-2014 21:25

Podejrzewam, że FB nie weryfikuje po IP, więc tor się nie sprawdza, tylko po macu karty. U mnie w domu na jednym IP jest 6 kompów z kontami FB mojej rodziny. Wszyscy wchodzą co chwilę i nigdy nikt nie miał żadnej weryfikacji. Więc polecam - jeden komp na jedno konto.


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Pink134lol - 15-12-2014 00:10

Aby ktoś nie brał sobie zbytnio do serca powyższych wypowiedzi...

----

Mam ponad 6 fake kont, w tym każde ma w sobie inne fake konta w znajomych (w tym jedno ma 5 tysięcy znajomych) weryfikacji żadnych na pozostałych kontach(poza tym 5k) nie dostawałem, co dopiero blokady.
Raczej adres MAC tutaj nie ma nic do rzeczy, bzdura.

Facebook moim zdaniem patrzy na dużą aktywnośc w krótkim czasie. Ja miałem raz weryfikacje telefoniczną, gdy spamowałem jakiemus facetowi wycinkiem wiadomości - tym co do mnie wypisywał Wink - na jego profilu. Jakos po 15 postach w krótkim czasie dostałem weryfikację bez żadnego ograniczenia .