Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! (/Temat-Poszukuje-sposobu-na-ominiecie-CLA-9154)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Pytek - 24-06-2010 09:54

moi starsi wiedza ze biorę udzial w zabawie Big Grin ale wsumie nie wiedza ze za to jest cło Big Grin


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Daminn - 24-06-2010 10:19

Zamiast się martwić co będzie gdy, najpierw wygraj coś. Bo gdybać to se można.

Domonator napisał(a):I tak mam w dupie: urząd celny/cło/vat/ i wszelkie gówna
Oni mają cie jeszcze głębiej.


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Bolt - 24-06-2010 10:21

Cytat:a jeśli kurier przyjdzie z paczką to szybko otworzę drzwi i wezmę paczkę i powiem że w h uju mam ich zasranych celników i żeby zapłacili cło za siebie że żyją na ziemi !
Każdy jest mocny w gębie. Jakbyś mu paczke chciał zabrać to byś sie chyba przewrócił prędzej... Załóżę się, że jakby ktoś z ups zapukał, to pierwsze co byś zrobił to zawołał rodziców..


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Sony_st - 24-06-2010 10:58

ej dziś widziałem gdzieś gazetę i pisało że Polska zarabia tylko na "cle" Smile
ale nie miałem okazji przeczytać o co tam chodzi.


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Hbk - 24-06-2010 11:38

Moi rodzice tam wiedzą, że biore w tym udział i wiedzą o CŁO. Na pewno nie zapłaciliby mi za takiego MacBooka dla tego ja próbuje zgarniać takie rzeczy, za które mogę sam zapłacić. I nie wykręcisz się od zapłacenia CŁA, za darmo nic nie ma. Ciesz się, że i tak tylko 600 zł. Wink


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - SZAFI - 24-06-2010 12:46

powiem tyle, lepiej zapłacić np. te 600 zł a potem sprzedać żecz za około np 3000 zł ... no nie tak jest ?


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - Hbk - 24-06-2010 13:11

Co racja to racja, i tak się na tym zarobi, więc warto zapłacić te 600 zł. A niektórzy pewnie próbują zgarnąć np MacBooka choć nie mają w ogole pieniędzy żeby później zapłacić CŁO.


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - SZAFI - 24-06-2010 16:40

napewno ktoś z rodziny by pożyczył ci kase na cło... musiał byś wszystko wytłumaczyć ITP ...


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - larw - 24-06-2010 18:55

Boże ludzie po co Wy się w to bawicie, jak Wy macie problem z tym, że rodzice "będą źli jak przyjdzie do Was paczka"... Szkoda słów...
A jak nie masz pieniędzy na cło, to proste nie zamawiaj... Można się denerwować, że jest za duże, bo czasami jest większe niż powinno, ale trzeba mieć swiadomość, jak wygram iMaca to te 1,5- 2 tysie muszę mieć, nie masz, zamów PP albo skina...
A nie gadaj głupot, że okradniesz kuriera, który jest Bogu ducha winny...


RE: Poszukuje sposóbu na ominięcie CŁA ! - darter23 - 25-06-2010 03:00

Az się zalogowałem, żeby tu odpowiedzieć :-)
Jakiś czas temu miałem praktyki w Urzędzie Celnym i mogę powiedzieć, że celnicy mogą na mocy ustawy otwierać paczki, jeśli zachodzi podejrzenie (np. donos albo obraz ze skanera), że zawartość nie jest zgodna z deklaracją. Paczkę otwiera się przeważnie komisyjnie, a następnie zakleja specjalną taśmą i opieczętowuje (żeby było wiadomo, że to działanie UC, a nie osób trzecich).

Co do napaści na kuriera, hmm LOL ;-)