Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 18:34

Mam nowe konto, próbuję dojść teraz do grupy "zaproś znajomych" czy coś takiego... oczywiście lasencja na avku. Big Grin Patrząc też na innych bardzo dużo ludzi tak robi, że daje link do adf.ly i tak dalej.
Trzymajcie za mnie kciuki!


Odp: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - LikeIt - 25-05-2014 19:05

Nie ma co się zniechęcać do pracy po pierwszym banie Smile Jak będziesz ostro pracował to w PPA pierwsze zarobki zaczną Ci się po pierwszym miesiącu (opcja bloga lub stronki) natomiast w subach wystarczy kilka dni i dobry pomysł. Myślę że dasz rade Smile U mnie nie było łatwo na początku.

Powodzenia!


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 25-05-2014 19:13

Muszę te subskrypcje obczaić, one wydają się ciężkie. Mi np. nikt nie wierzył w te linki które im dawałem :x

Przy okazji dałem sobie cel że uzbieram już dzisiaj na pierwszą wypłatę ale nie dam raczej rady ;/


Odp: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - LikeIt - 25-05-2014 20:13

Musisz dobrze wkręcić ludziom że pod tym linkien znajduje się to co chcą ujrzeć. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl co sam byś zrobił na ich miejscu. Musisz też dobrać odpowiednie grono tematyczne do swojej niszy.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 26-05-2014 16:37

Dobra, plany na dzisiaj:
-ogarnięcie firesub
-rozwinięcie FP ( aktualnie 200 like z reklamą na firesub )
-kilka wpisów na blog


Zadania poboczne (niewymagane):
-zdobyć pierwszy nawet mały zarobek na firesub


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - WujRock - 26-05-2014 16:46

Chłopie przy 200like to nie masz co dodawac spamu z firesub.... Tego postu nawet 50 osób nie zobaczy pewnie... Rozwijaj go, a nie zaśmiecaj. Ja aktualnie mam 14K w "najlepszym" fanpage i dalej rozwijam.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 26-05-2014 16:55

Spokojnie, ja mam plan. Big Grin Tak wgl. nie działa mi "post like" na addmefast więc będzie ciężej... pisze że post albo nie jest publiczny ( jest bo sprawdzałem chyba 3 razy), lub że nie ma lajków...


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 26-05-2014 19:17

Właśnie ustaliłem że będę też dodawał cele miesięczne. Big Grin
A więc cele do końca tegóż miesiąca (tak wiem, odgapione od innych):
-PIERWSZA WYMARZONA WYPŁATA
-Fan Page minimum 2 tysiące lajków
-rozwinąć lepiej bloga
-"ulepszyć" swojego skilla na temat i praktykę firesub (i ogólnie subskrypcje sms)


Cele poboczne (niewymagane):
-kupić hosting i domenę

Mam pewien problem. Jestem na freebiz od niedawna (wczoraj), i uświadomiłem się, że robię za wiele rzeczy na raz. Powinienem wybrać jedną rzecz spośród trzech: freebiz/firesub/firecash.
Zarobki na tych 3 serwisach jest duży, ale jak się za coś brać to pojedynczo i porządnie. A aktualnie skupiam się na wszystkim. Które więc mi najbardziej rzeczy polecacie? Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 26-05-2014 20:44

Dobrze mówisz, ale suby i ppa można połączyć Big Grin albo w blogu dać linki do downloadingu z subów Tongue Jeśli zależy Ci na stałym i stabilnym, ale na początku z zniechęcającymi wynikami zarobku to bierz PPA(firecash) , jeśli zaś chcesz w miarę zyski od początku , ale nie stabilne to Subskrypcje sms. Co do serwisu możesz i na freebiz i na firesub ponieważ jak zaspamisz jednym to miedzy czasie przed kolejną serią spamisz drugim Big Grin To jest moją wizja. Sam tak nie robię, ale myślę, że by wypaliło Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 26-05-2014 21:01

Dzięki, pomysł dobry. Smile Przy okazji poznaję po avatarze że grasz w lola. xD Hmmm. Ciężki jest ten wybór. Na początek wolałbym wziąć się za jedno. Przydał by się też mentor żeby nauczyć pewnych rzeczy. Smile Na freebiz myślę że nie będzie źle bo to dość dobry sposób na naiwniaków. Firesub też, zrobię porządnego FP i zaczynam spamić. Big Grin Do końca miesiąca chcę wbić minimum 2k lajków, ale jeśli się sprężę to wbiję około 3-5 tysięcy. Smile W jeden dzień już się dużo da.