Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - szczygielek - 05-05-2014 18:49

Tak już jest. Nasi rodzice nie wyjdą już raczej z tego stereotypowego myślenia: szkoła - studia i dopiero później ewentualnie pod koniec studiów mozesz zacząć pracę W SWOIM ZAWODZIE. Rodzice przeszłego pokolenia zawsze będą twierdzili, że internet jest pomocny, ale tylko w nauce, zarobić w nim nie można, a i przeciwnie, gdy Ci przyjdzie taki list z pobieraczka rodzice "srają po gaciach". Mówiąc "już się w coś wkąpałeś". Ale chyba nie mamy sie czemu dziwić nie? Sami kiedyś będziemy rodzicami, i co? Chcielibyśmy mieć dzieci bez szkoły? Rodzice nie wiedzą, że zarabianie w internecie jest długofalowe, myślą "raz mu się udało, to odrazu rzuca szkołę, a co jak źródło dochodu się skończy? szkoły nie ma - pracy nie dostaniesz." Więc bądźmy wyrozumiali dla rodziców, i przynajmniej pokończmy, te szkoły średnie, i może jakieś studia zaoczne, bo to naprawdę da się pogodzić z praca w internetach Rolleyes


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - vankosiara - 05-05-2014 19:15

Szkoła szkołą, ale jak doświadczenia nie będziesz miał to na 90% stanowisk nie przyjmą..

U mnie było dosłownie co u Was, tylko jak zobaczyli ostatnią wypłatę (1k$) to trochę zmieniają zdanie Lol


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - venzer - 05-05-2014 19:34

(05-05-2014 18:49)szczygielek napisał(a):  Tak już jest. Nasi rodzice nie wyjdą już raczej z tego stereotypowego myślenia: szkoła - studia i dopiero później ewentualnie pod koniec studiów mozesz zacząć pracę W SWOIM ZAWODZIE. Rodzice przeszłego pokolenia zawsze będą twierdzili, że internet jest pomocny, ale tylko w nauce, zarobić w nim nie można, a i przeciwnie, gdy Ci przyjdzie taki list z pobieraczka rodzice "srają po gaciach". Mówiąc "już się w coś wkąpałeś". Ale chyba nie mamy sie czemu dziwić nie? Sami kiedyś będziemy rodzicami, i co? Chcielibyśmy mieć dzieci bez szkoły? Rodzice nie wiedzą, że zarabianie w internecie jest długofalowe, myślą "raz mu się udało, to odrazu rzuca szkołę, a co jak źródło dochodu się skończy? szkoły nie ma - pracy nie dostaniesz." Więc bądźmy wyrozumiali dla rodziców, i przynajmniej pokończmy, te szkoły średnie, i może jakieś studia zaoczne, bo to naprawdę da się pogodzić z praca w internetach Rolleyes

Tu masz racje lepiej skończyć szkołę zawsze to będzie jakieś wyjście awaryjne.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Symbian - 05-05-2014 19:47

A więc u mnie jest tak:
Mama
1.Przydałby się nowy mop do podłogi
2.Jedź wypłacić pieniądze i zapłać internet
3.Zobaczysz jak będziesz musiał to wszystko oddawać (Lub sprzedać to co kupiłeś)
Ostatnio kupiłem sobie pegazusa to powiedziała że nie mam co robić z pieniędzmi Lol

Ojciec ma na to wy**bane


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - szczygielek - 05-05-2014 20:52

(05-05-2014 19:15)vankosiara napisał(a):  Szkoła szkołą, ale jak doświadczenia nie będziesz miał to na 90% stanowisk nie przyjmą..

Powiedz to rodzicą Tongue a gdzie wpierw to doświadzenie zdobędziesz? Wink


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - bandit99 - 06-05-2014 21:53

"weź się za uczciwą robotę"


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Madroxx - 06-05-2014 22:03

Moi rodzice a szczególnie tata tzn. m4rcin93, który też ma tu konto (Pozdrawiam) bardzo mnie wspiera.

Zaczęło się od buxów, tata cały dzień nad tym siedział i klikał w jedno okienko, później PPA a teraz mamy własny biznes.Tongue


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - vankosiara - 06-05-2014 22:06

(05-05-2014 20:52)szczygielek napisał(a):  
(05-05-2014 19:15)vankosiara napisał(a):  Szkoła szkołą, ale jak doświadczenia nie będziesz miał to na 90% stanowisk nie przyjmą..

Powiedz to rodzicą Tongue a gdzie wpierw to doświadzenie zdobędziesz? Wink

W pracy.
A pracę zdobędziesz mając doświadczenie.
Witamy w błędnym, polskim kole Lol


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - sheko12 - 06-05-2014 22:44

Moi byly zadowoleni gdy wypłacilem pierwsze stówki za sprzedana stronę internetową której byli świadomi.

Teraz na innych metodach też jade i zarabiam, ale znów tworze serwisy i kasa leci, mamo, tato, witać w świecie internetu.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Kede - 06-05-2014 23:20

Rodzice jak rodzice zawsze byli negatywnie nastawieni. W dodatku swoje kiepskie oceny usprawiedliwiałem tym, że nie mam czasu na naukę bo trzeba na siebie zrobić Tongue (w zasadzie od zawsze, wszystko co miałem kupiłem za swoje ciężko zarobione fundusze..) Zresztą, stare dzieje. Szkoła skończona, rodzice z głowy. Jest raz lepiej, raz gorzej. Trzeba tylko nauczyć się nie wydawać bezsensownie gotówki bo potem brakuje na podstawowe rzeczy..