Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O unii słów kilka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: O unii słów kilka (/Temat-O-unii-slow-kilka-90365)

Strony: 1 2 3 4


RE: O unii słów kilka - xardas1020 - 03-05-2014 22:09

(03-05-2014 22:07)Yogii napisał(a):  marudzisz jak potłuczony

nie marudzę, dopominam się tylko o swoje a ty jesteś niestety kłamcą

według zasad w 1 poście tematu od chwili zaakceptowania kasa miała być do 12 godzin, a w czwartek kiedy dowiedziałem się po ponad 3 tygodniach że zaakceptowało w końcu, że muszę czekać nie 12 godzin a 72 godziny

poważny i uczciwy człowiek nie robi ludzi w konia tak jak robisz to ty


RE: O unii słów kilka - daniel42na - 03-05-2014 22:10

Uprzejmie prosze dostosować dyskusje do standardów unijnych i nie offtopować.


RE: O unii słów kilka - maax6 - 03-05-2014 22:17

Pozwól że zacytuję:

"Nie wspomne już o tym że w zamian za te śmieszne kwoty oddaliśmy naszą suwerenność, ale o tym mógłbym pisać i pisać."

Komor w orendziu pięknie miał napisane i przeczytał.

"Polska suwerenna należy do zachodu"

Teraz pytanie. Suwerenna, czy należy do kogoś?

Ku...wa. Sami się plączą w zeznaniach


RE: O unii słów kilka - Nupek369 - 11-05-2014 23:24

Bardzo dobry pierwszy post, leci reput. A co do unii to chcę zapytać czy ktoś się zgodzi z moim zdaniem, że w ciągu kilku lat Wielka Brytania jako pierwszy kraj odejdzie z unii, a za nią możliwe że kolejne państwa. Wnioskuję to po rosnącym poparciu dla UkIP, które w swoim programie za jeden z punktów ma odejście Wielkiej Brytanii z unii.

Zachęcam również wszystkich do wzięcia udziału w wyborach Smile Jednak proponuję głosowanie na którąś z niszowych partii aby wnieść jakiś świeży powiew do naszej polityki, a nie od 20 lat te same świnie przy korycie Angry


RE: O unii słów kilka - nyn - 12-05-2014 00:16

Ja będę głosował na KNP ale niestety nic się nie zmieni - muszą umrzeć ludzie 50+ - Bo jeśli po rozmowie z rodzicami (typowi polscy rodzice, tacy statystyczni) stwierdzają, że nie ma po co głosować bo i tak to nic nie da to zmiany warty w rządzie nie widzę. Ja głosując jestem przynajmniej zgodny z własnym sumieniem. Tego rządu nie wybierałem i mogę na niego pluć ile mi się podoba.


RE: O unii słów kilka - kammic8 - 12-05-2014 01:03

Też bd. głosował na KNP. Dziwi mnie to że cała Polska narzeka na PO/PIS/SLD, ale potem i tak ich wybierają... Nie ukrywam że lekko mnie to wkurw*a


Odp: O unii słów kilka - casualsprojects - 12-05-2014 06:10

Nie cała Polska.
Frekwencja na wyborach to ok. 40 czy iluś %
z tego kolejne kilkadziesiąt wybiera PO czy PiS,
i to ci ludzie decydują kto nami rządzi.
Dupokracja.
Dlatego jeśli ktoś nie wie co zrobić, zachęcam do pójścia na wybory i oddania głosu na JAKĄKOLWIEK małą partię - RN, libertarianów itp.
Ja osobiście bardziej jestem za Ruchem Narodowym niż Korwinem.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: O unii słów kilka - Nupek369 - 12-05-2014 14:54

(12-05-2014 06:10)casualsprojects napisał(a):  Ja osobiście bardziej jestem za Ruchem Narodowym niż Korwinem.

Ja w maju zagłosuję na Korwina, co w sumie widać po moim avatarze, ponieważ ma on największe szanse na przebicie 5% w tych wyborach. Ruch Narodowy nie przebije 5% w maju - nie ma szans, jednak w przyszłych wyborach do naszego parlamentu myślę, że RN będzie mógł powalczyć o wejście do sejmu i dlatego może w przyszłym roku oddam na nich swój głos Wink


RE: O unii słów kilka - Qwik - 12-05-2014 14:58

(12-05-2014 14:54)Nupek369 napisał(a):  
(12-05-2014 06:10)casualsprojects napisał(a):  Ja osobiście bardziej jestem za Ruchem Narodowym niż Korwinem.

Ja w maju zagłosuję na Korwina, co w sumie widać po moim avatarze, ponieważ ma on największe szanse na przebicie 5% w tych wyborach. Ruch Narodowy nie przebije 5% w maju - nie ma szans, jednak w przyszłych wyborach do naszego parlamentu myślę, że RN będzie mógł powalczyć o wejście do sejmu i dlatego może w przyszłym roku oddam na nich swój głos Wink

Stracony głos i co on zrobi z tym 5%?


RE: O unii słów kilka - Nupek369 - 12-05-2014 15:09

(12-05-2014 14:58)Qwik napisał(a):  
(12-05-2014 14:54)Nupek369 napisał(a):  
(12-05-2014 06:10)casualsprojects napisał(a):  Ja osobiście bardziej jestem za Ruchem Narodowym niż Korwinem.

Ja w maju zagłosuję na Korwina, co w sumie widać po moim avatarze, ponieważ ma on największe szanse na przebicie 5% w tych wyborach. Ruch Narodowy nie przebije 5% w maju - nie ma szans, jednak w przyszłych wyborach do naszego parlamentu myślę, że RN będzie mógł powalczyć o wejście do sejmu i dlatego może w przyszłym roku oddam na nich swój głos Wink

Stracony głos i co on zrobi z tym 5%?

Stracony głos to będzie Twój jeśli zagłosujesz na którąś z obecnych partii w sejmie, bo zatoczysz błędne koło, a PiS i PO co 4-8 lat wymieniać się będą władzą.

Jak przebije 5% to zniknie powiedzenie w następnych wyborach, że głos na NP jest zmarnowany bo i tak się nie dostaną to po pierwsze.

Po drugie kilkadziesiąt tysięcy złotych na osobę miesięcznie, a po przekroczeniu 5% będzie ich kilka na rozwój partii. Te małe partie typu Rich Narodowy, Nowa Prawica w przeciwieństwie do złodziei z sejmu nie mają żadnych dofinansowań na kampanie wyborcze.

Po trzecie gdy UKIP wchodziło do PE w 2004 roku miało 16,1% poparcia wg. danych z wikipedii, w wyborach w tym roku sondaże dają im ponad 30% i możliwe jest, że wygrają oni te wybory w Wielkiej Brytanii.

Tak więc Ty idź zmarnować swój głos na którąś z obecnych partii albo najlepiej zostań w domu Smile