Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. (/Temat-GoldenChase-zarabiaj-dolary-grajac-w-gre-90129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - teamfactory - 02-05-2014 07:18

Stalmer, jak wpłacasz przez PayPal, to normalnie ustawiasz, że płacisz za serwis/usługę.

Kropcio, wyliczyłeś mniej więcej dobrze. Mi wyszło 1$ co prawie 7 dni przy wpłacie 10$, nie biorąc pod uwage możliwości reinwestycji.

Jak długo gra podziała? Tego nawet Allah nie wie. Może paść jutro, jak również w 2015.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Kropcio - 04-05-2014 11:52

Dobra zainwestowałem zobaczymy co będzie z tego Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - thexamx - 04-05-2014 11:57

a można wpłacić przez PayPal?


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Kropcio - 04-05-2014 12:00

Tak, tylko transakcja trwa ręcznie Smile Ja własnie czekam na jej dokonanie Tongue


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - thexamx - 04-05-2014 12:06

najoplacalniej jest wpłacić te 10$ czy inną kwotę? ile Ty wpłaciłes?


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Kropcio - 04-05-2014 12:10

Ja wpłaciłem 10$, ale jeszcze nic na ten temat nie mogę powiedzieć czy się zwróci czy nie. Z obliczeń wynikało, że za jakiś czas powinno się zwrócić. Założyciel tematu wpłacił 130$ i to raczej on powinien powiedzieć na ten temat coś więcej bo ja z mniejszą kwotą efekty zobaczę możne za parę tygodni Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - teamfactory - 04-05-2014 16:27

Dziękuje za rejestrację z mojego linku!

Na pytanie "jaką kwotę wpłacić najlepiej" jest na prawdę ciężko odpowiedzieć, bo zależy to przede wszystkim od danej osoby i jej możliwości.

Uważam, że 10$ to jest przyzwoite minimum, aby wystartować i rozwijać się w miarę szybko.

Ja zainwestowałem trochę więcej, dzięki temu mogę robić właściwie co 10 minut re-inwestycje, co przekłada się na dużo szybszy wzrost.
Zdecydowałem jednak, że odpuszczę masowe kupowanie "Grumpy", więc systematycznie, co godzinę kupuję kolejnego "Sneezy".
Praktycznie każdego dnia produkuje zauważalnie więcej gold'a.

Liczę, że zwrot całej zainwestowanej kwoty, osiągnę po około 30 dniach.

[Obrazek: wyplaty-payeer.jpg]
(wszystkie wypłaty instant)

Gratuluje tym, którzy zdecydowali się, chociażby na niewielką inwestycję.
Wygląda na to, że platforma da nam trochę zarobić.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - kolorpurpury - 05-05-2014 15:30

Ogólnie dziwnie to wygląda. Bardzo szybko te krasnale zarabiają, tylko co ta strona z tego ma? Skoro nawet bez inwestycji można mieć po kilku dniach pierwszego krasnala, który w ciągu doby zarobi na kolejnych dwóch i bez inwestycji można się bardzo dobrze rozwinąć a potem wpłacić tego 1$ albo nawet 10$ i wypłacić powiedzmy 100$ ? Coś to zbyt łatwe jest wszystko.

W ciągu doby krasnal zwraca się 2,5x czy to trochę nie za dużo ?


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Rafiks1992 - 05-05-2014 15:52

@up to nie wyglada tak pieknie niestety Wink punkty inaczej sa liczone, wplac dolca i sam sprawdzisz co i jak


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - TeemoFromKorea - 05-05-2014 21:57

Witam forum ^^ Mam parę pytań dotyczących tego serwisu
1. Czy zlecając wypłatę Payeer mogę potem w jakiś sposób przenieść te środki na PayPal?
2. Jest możliwość sprzedawania krasnali? Obecnie mam 10 za 100g oraz 4 za 1000g i chciałbym je wymienić na jednego za 5000g, wtedy miałbym ich już 4 + piąty w drodze (mowa o tych za 5k). Byłoby to w ogóle opłacalne?
3. Żeby zacząć coś w ogóle wypłacać muszę mieć 3500g w Cash Out + 1PP, osobno nic mi nie dadzą? W sensie za samo złoto albo punkty.