Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. (/Temat-Dziennik-kogos-kto-nie-umie-porzadnie-zabrac-sie-do-pracy-89723)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 26-04-2014 09:39

Wstaje rano i tada! Następne kilka leadów wpadło. Dzisiaj mam zamiar jeszcze trochę poskracać, bo narazie skupiałem się na sub sms. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ cel do końca maja został w połowie osiągnięty - 100zł! A maj jeszcze nie nadszedł! Z tego co widzę do końca maja może i 300zł zarobię! Smile .. Napisałem do firesuba, podnieśli mi stawki o 10 gr, bo leady są zyskowne ale narazie jest ich mało Smile


CEL DO KOŃCA MAJA 100/200


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 26-04-2014 18:45

Dzisiejszy dzień był słaby. Bardzo. Zarobiłem 7.20 na subach + 3zł na shorte.st . Wszystko ze strachu przed sądem itp. Napisałem już do zaufanego kolegi czy coś mi za to grozi. Miejmy nadzieję, że nie.


Cel do końca maja 109.20/200


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 27-04-2014 14:58

Jest 16, a dzisiejsze zarobki to 7.20. Biorę się do pracy, mam nadzieję na 14zł do 20.


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 29-04-2014 20:13

Miałem przerwę, zasrany wirus. Ale w sumie się cieszę - podszkoliłem się z informatyki, usunąłem wirusa.
Teraz zaczynam z kopyta. Cel dzienny to ponad 10zł. Robię to po to, aby codzień brać się do pracy a nie jak to robiłem do teraz - jak mi się zechce. Cel dzienny zaczynam od jutra, na razie jest:

FIRESUB: PLN81.10
SHORTE.ST: $11.85


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 03-05-2014 19:59

Niestety, trudno mi idzie, szukam mentora :X


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - fizyk852 - 03-05-2014 21:47

Też szukam mentora na firesuba Tongue Także jak ktoś się chcę podjąć to proszę o PW Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - predator1945 - 06-05-2014 07:39

Może, mógłbyś zrobić podsumowanie? Intryguje mnie czy dopiąłeś swego Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 06-05-2014 14:56

Cel do końca maja ma jeszcze długi okres. Niestety nie zarabiam, bo po prostu nie wychodzi mi to. Moja nisza niestety padła, ponieważ trafiłem na stronę wyborcza.biz i ze strachu przed policją wszystko pousuwałem. Zostały mi jeszcze cheaty, jako że ktoś znów skomentował mój dziennik ciągnę pracę dalej. Jak nikt nie komentuje + nie ma mentora to po prostu nie chce się pracować Big Grin
Teraz stawiam minimum 1000wejść dziennie na shorte.st . Do końca maja da mi to około 55$ czyli dużo Smile ... A firesuba odstawiam aż do czasu gdy znajdę mentora. Rzecz jasna nadal będę spamował i zajmował się fake kontami fb Wink


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 08-05-2014 11:49

Dobrze mi wczoraj poszlo Smile ... Zarobiłem ponad 8$ na shorte.st + zaczynam na shorte mentorować. Już mam 9osób. O 17 rozsyłam im poradnik Smile ... Z firesub też nie tak źle - 7.20 . Z samego spamu + kilku minut poświęconego na pisanie z 6latkami Big Grin ...

Tak więc cel tysiąca wejść dziennie jest zrealizowany, a nawet bardziej niż zrealizowany bo zamiast tego tysiąca są 3tyś. W 30min pracy ^^

Szukam menotra na firesuba


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Nupek369 - 08-05-2014 13:45

Czy Twoi adepci też wyciągną kilka dolców? Może zarejestruję się z refa Wink