Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa wersja? czy moja panika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowa wersja? czy moja panika (/Temat-Nowa-wersja-czy-moja-panika-895)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Mathis K - 14-01-2010 14:25

w sumie ma byc nowa wersja ale ten caly design nic na to nie wskazuje


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Luinehil - 14-01-2010 14:34

No i nie da się połączyć z facebook'iem, jak się chciało od nich maile do znajomych... Sad


RE: Nowa wersja? czy moja panika - stiopa - 14-01-2010 14:50

No ja mam problem tego typu ze stracilem zliste chociaz powinienem ja miec wycofano mi maile ktore mialy status opened ale not aceppted ,ale przeciez to jest bug lockerz ze nie zaliczylo mi znajomych a nie moja wina.Fajna sprawa ze teraz mozna zmienic adres email w settings .


RE: Nowa wersja? czy moja panika - AnDr0L - 14-01-2010 15:01

ha a ja rano o 6 byłem na kompie dostałem 2 pzt za odpowiedz i po szkole tez odpowiedziałem i znów dostałem punkty


RE: Nowa wersja? czy moja panika - bryka - 14-01-2010 15:06

ja dostałem dzisiaj 15 ptz z czego 4 za znajomych, 4 za logowanie, 4 za pytania i 3 nie wiem za co xD ale nie mam z-listera


RE: Nowa wersja? czy moja panika - mikobro - 14-01-2010 16:00

Zal....
Mialem zaproszonych 17 osob ale wyswietlalo mi sie ze 10....
Wczoraj zaprosilem jeszcze 2 wiec juz 19.
Dzis wchodze a mam wyswietlone ze mam zapro 17 osob i dalo mi tylko 9 ptz za zalegle zaproszenia... WTF ?!?!


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Fryta61 - 14-01-2010 16:39

MI tez dodało ludzi tylko mi nie dodało PTZ za ich dodanie ale mówi sie trudno Big Grin jak dla mnie to ta wersja jest OK I jeszce dodałem ostatnio 2 ludzi i pisze za mam tylko 7 :/ Ale co tam Big Grin


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Przemcioslaw - 14-01-2010 17:07

Fajnie miałem zaproszonych 5 osób.
Obecnie mam zaliczoną jedną osobę i jedna osoba czeka na zaproszenie ( w realu ma juz konto od 2 tygodni).

Żenada.


RE: Nowa wersja? czy moja panika - RAQ - 14-01-2010 17:19

U mnie wszystko pomyślnie Wink, z 0 znajomych skoczyło do 18 ( 2 nie zaliczyło), dostałem zaległe pkt, teraz tylko czekac na restock w odpowiednich godzinach, i liczyć na łaskawość celników ^^.


RE: Nowa wersja? czy moja panika - Przemcioslaw - 14-01-2010 18:38

Ma ktoś taki przypadek jak ja ?
Może wysmarować do nich meila ?