Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik motywacyjny SexPistols - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik motywacyjny SexPistols (/Temat-Dziennik-motywacyjny-SexPistols-88808)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 14-04-2014 22:15

Z innych - 42zł Tongue
Niestety firesub - 0zł. I nie mam pojęcia co się dzieje, bo wydawało mi się, że przynajmniej 3 leady powinny wpaść, no ale cóż. MOże jednak się coś zawiesiło i naliczy o 23:45 Undecided jesli tak się stanie to zedytuję, a jak nie to idę spać, bo strasznie ciężki dzień miałam, nie wiem jak jeszcze wytrzymuje Rolleyes
Prócz tego rozwijam dalej 2 fanpage~


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 14-04-2014 22:29

to trza spiac jeszcze bardziej dupeczke i zbierac wiecej i wiecej i wiecej ^^ ta wiem latwo sie mowi


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 15-04-2014 07:22

(14-04-2014 22:29)Rafiks1992 napisał(a):  to trza spiac jeszcze bardziej dupeczke i zbierac wiecej i wiecej i wiecej ^^ ta wiem latwo sie mowi

Hah no tak Big Grin od dzis mam troche wiecej czasu do maja wiec moze cos zarobie, w sumie zalezaloby mi przynajmniej dobic do 100zl na firesub do nastepnej wyplaty. Ale spoko motywacja jest, nie poddaje sie i codziennie sie czegos ucze Cool


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Szaman1644 - 15-04-2014 07:25

Powodzonka. Początek też miałem trudny na FS, nie wiedziałem co dokładnie reklamować, jak reklamować, ale teraz wszystko idzie gładko. Nawet PPA już porzuciłem, żeby poświęcić się temu Smile Jeszcze raz powodzonka i zapraszam do mojego dzienniczka, od dzisiaj będę prowadził Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 15-04-2014 21:35

(15-04-2014 07:25)Szaman1644 napisał(a):  Powodzonka. Początek też miałem trudny na FS, nie wiedziałem co dokładnie reklamować, jak reklamować, ale teraz wszystko idzie gładko. Nawet PPA już porzuciłem, żeby poświęcić się temu Smile Jeszcze raz powodzonka i zapraszam do mojego dzienniczka, od dzisiaj będę prowadził Smile


Dzięki, motywują mnie takie słowa Big Grin

A tak swoją drogą to dziś znowu nic się nie udało zarobić, pomimo, że jeden typ mi nawet napisał, że wysłał smsa i paru innych ludzi też wydaje mi się, że to zrobiło. Ale może ten typ trolling, a reszta tylko mi się wydawało. Choć nie powiem - coś jest nie tak Xpokerface
Nie chce mi się czekać kolejny raz na 23:45, żeby zobaczyć 0 Lol więc idę spać. Ale spoko, bo wszystko to co robię się rozrasta powoli Big Grin


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 15-04-2014 22:04

wez sie za fanpage, moze tu wiecej zdzialasz Tongue


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 16-04-2014 12:48

Zbieram fanów na 2 fanpage
Postanowiłam dzisiaj zarobić trochę na shorte.st (bo przynajmniej pewna kasa za kliknięcia), a do tego mam jeszcze jedną rzecz, ale tego raczej nie zdradzę Tongue
czas popracować Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 16-04-2014 23:01

Podoba mi się to shorte.s, posiedziałam wieczorem, parę razy rozesłałam linki i wpadło $1,4.
Jak nad tym posiedzę to to $5 do wypłaty zrobię w 1 dzień Big Grin trochę się nazbiera Big Grin
[Obrazek: AL4gMuo.png]


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 17-04-2014 07:24

no i bardzo ładnie oby tak dalej :-P zbieraj pieniądze a później możesz jakaś małą inwestycje w fp zrobić i sprzedać za dużo więcej ^^


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 19-04-2014 22:07

Meh
[Obrazek: iH5OaTp.png]

nadal czekam na wypłatę z hotcash Undecided
zmniejszyłam też sobie cel, ponieważ nie mam czasu ostatnio i jestem pewna, że nie uda mi się osiągnąć poprzedniego celu Smile