Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku (/Temat-Jak-zarobic-na-KSW-26-Instrukcja-krok-po-kroku-87607)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - Karczu - 21-03-2014 22:20

Ja nie mówię, że byliśmy pierwsi którzy odkryli tą metodę w ogóle, ale że to od nas wypłynęła ta metoda na polskie fora... Coprawda nie doprecyzowałem, że chodzi o polskie fora, ale mimo to czytanie ze zrozumieniem się troszkę kłania... Bo nie przypuszczam, że chciałbyś na siłę się do nas przyczepiać.


(21-03-2014 16:52)Szaman1644 napisał(a):  Mam pytanie odnośnie wypłaty. Jakie macie minimum i jakie są środki płatności? Chciałbym się częściowo przenieść do Was i robić blogi właśnie na takie jednorazowe okazje jak KSW i inne tego typu, dlatego chciałem się dowiedzieć podstaw. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Minimum to 15$, wypłaty na PayPal i konta bankowe, możliwość podpisania umowy o dzieło od 100$ Smile


RE: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - Damkofr - 21-03-2014 22:59

nie macie Payzy? Jeśli nie, to raczej nie skorzystam.


RE: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - Arivi - 21-03-2014 23:13

Czyli jeżeli napiszę, że po wykonaniu ankiety otrzyma się dostęp do streama. To w 100% nie łamię prawa i nie wprowadzam w błąd ?


RE: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - Leaders - 22-03-2014 00:59

Damkofr, mamy konto na Payza, ale z niego nie korzystamy Smile Jeżeli jednak będziesz chciał wypłatę na Payzę, to chętnie to konto uruchomimy i Ci pieniądze z niego wyślemy Smile

Arivi, jeżeli zablokujesz naszym gatewayem link do oficjalnej platformy streamowej KSW pod adresem http://kswtv.com, to przecież osoba która odblokuje gatewaya na Twojej stronie otrzyma właśnie dostęp do streama Smile Coprawda w formie linku do legalnej transmisji, a nie w formie nielegalnego real playera, ale cóż.


RE: Jak zarobić na KSW 26? Instrukcja krok po kroku - tollusiek - 23-03-2014 13:02

Kurcze, miałem 500 wyświetleń, ale niestety żadnego leada. No nic, może następnym razem się coś uda Smile Dziękuję za poradnik, pozdrawiam!