Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką macie Konwersje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Jaką macie Konwersje (/Temat-Jaka-macie-Konwersje-87025)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaką macie Konwersje - Instanter.pl - 09-03-2014 10:16

Hunter miałeś 12% gdyż zamrożone leady dobiło z dnia poprzedniego (jak pisaliśmy, było opóźnienie w naliczaniu).

2,68% mogłoby być lepiej ale nie jest źle. 5% to dobra konwersja, 1% słaba. To tak no oko.

Wraz z powrotem programistów, oprócz ładnych programów wyłączymy wybór operatora czyli będzie "podaj numer, wpisz pin" co powinno także zwiększyć skuteczność działań Smile


RE: Jaką macie Konwersje - domin_dz - 09-03-2014 10:26

Zarejestrowałem się, zobaczymy jaka konwersja. Mam nadzieję, że jak przy zwiększeniu stawki na fires - chyba jeden weekend tam tak było Smile

Edit:
Jeszcze pytanie, leady są zliczane z opóźnieniem?


RE: Jaką macie Konwersje - matiol - 09-03-2014 10:49

Z rana na razie konwersja dobra na poziomie 3,5 % Huh


RE: Jaką macie Konwersje - hunterpl444 - 09-03-2014 10:55

(09-03-2014 10:16)Instanter.pl napisał(a):  Hunter miałeś 12% gdyż zamrożone leady dobiło z dnia poprzedniego (jak pisaliśmy, było opóźnienie w naliczaniu).

2,68% mogłoby być lepiej ale nie jest źle. 5% to dobra konwersja, 1% słaba. To tak no oko.

Wraz z powrotem programistów, oprócz ładnych programów wyłączymy wybór operatora czyli będzie "podaj numer, wpisz pin" co powinno także zwiększyć skuteczność działań Smile

no nie mogło naliczyć z dnia poprzedniego bo nie zarabiałem w tedy u was Smile, przeniosłem dokładnie te same nisze i programy z fires do was . No chyba że była jakaś awaria.


RE: Jaką macie Konwersje - OtherName - 12-03-2014 21:34

Dzisiejsza konwersja mnie powala (pliki/video)
W każdym pp zawsze standard 1-2%, a tu coś dziś tragicznie idzie
[Obrazek: f5md4kC.png]


RE: Jaką macie Konwersje - kariolmax - 12-03-2014 21:34

U mnie dziś tragedia...
Musicie zrobić nowe programy, ponieważ bilety do Multikina zostały okrzyknięte oszustwem nawet na oficjalnym fp Multikina. Proponuję zrobić bilety do Cinema City Jerk2
Konwersja tragiczna coraz mniej osób się nabiera a celowałem w gimbazę

[Obrazek: image.jpg]


RE: Jaką macie Konwersje - matiol - 12-03-2014 22:41

Ale głupoty gadacie, że nikt się nie nabiera na bilet do Multikina. Dzisiaj z biletów zarobiłem ponad 100 zł. Konwersj 2,5 % Wink


RE: Jaką macie Konwersje - smup33 - 12-03-2014 23:22

bileciki ładnie schodzą to fakt


RE: Jaką macie Konwersje - smup33 - 17-03-2014 23:57

[Obrazek: konwe.jpg]

z ostatnich dni myśle ze w miare dobra


RE: Jaką macie Konwersje - dovakhinpl12 - 19-03-2014 17:22

Moja konwersja na Fire : 0.63 %
Na instanterze ~2 %

szukam mentora Big Grin