Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LCP Kupił złodziej z EASYSUB (/Temat-LCP-Kupil-zlodziej-z-EASYSUB-86700)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Fretax - 02-03-2014 20:50

A wy pewnie nie oszukiwaliście ludzi którzy chcieli np. darmowe doładowanie, lokalizacje telefonu?


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Tochkan - 02-03-2014 20:52

(02-03-2014 20:50)Fretax napisał(a):  A wy pewnie nie oszukiwaliście ludzi którzy chcieli np. darmowe doładowanie, lokalizacje telefonu?

To są dwie zupełnie inne rzeczy/wątki.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Qwik - 02-03-2014 20:53

Skala inna


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 20:58

Również znam trochę więcej plotek i parę faktów ale póki co zachowam je dla siebie, żeby nie siać fermentu, na wszystko przyjdzie pora.
Dziwi mnie że sam paweł nie zadbał o anonimowość gdyż teraz może liczyć się z poniesieniem prawdziwych konsekwencji prawno-podatkowych, struktura jego spółek też pozostawia wiele do życzenia.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - loose - 02-03-2014 21:04

1. Tak zgadza się zarobiony net należy w 100% do mnie

2. Tak zgadza się działałem dla es ba nawet obsługiwałem im partnerów za to że na catshare wstawiłem reklamę . Nie wiem czy pamiętacie jak usunęli PP dla polecających bo tą prowizje którą mieli otrzymać polecający dali mi za obsługę partnerów oraz polecanie es na forach. Do dziś żałuję że nawiązałem z nimi współpracę bo popsuli moje dobre imię. Oraz mega źle się czuję z tym że moje doświadczenie w polecaniu PP które nabyłem przy catshare i innych projektach wykorzystałem dla oszustów.

3. Nie jestem oszustem i czuje się urażony nikogo nigdy nie okradłem przez es byłem tak samo oszukany jak i wy ponieważ mi także nie wypłacili za obsługę partnerów oraz reklamy na catshare który działa do dziś bez zarzutów i wypłaca kasę do dziś !


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Hrustus - 02-03-2014 21:06

Znowu o Kaszubskim

http://www.wykop.pl/ramka/1889112/kaszubski-chce-pozwac-blogerke-ktora-oszukal/


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - daniel42na - 02-03-2014 21:14

(02-03-2014 21:04)loose napisał(a):  ...
1 post.. mhm.. dobrze
We whois jest wyraznie Paweł N. więc mamy wnioskowac ze na lcp admin "denn"= admin "loose"? Damn.. nie sądzę.

Karczu przeciez wyraźnie wszystko potwierdził, dziwna próba prostowania tego ... aha no tak, teraz zmieniacie styl wypowiedzi z "nic się nie stało" na "to wszystko nieprawda" Wink


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 21:14

Szczerze mówiąc serwis z którego ja od zawsze znałem Pawła słynie z wypłacalności w PL, więc w rynku na którym ja działam nie uznałbym go w życiu za złodzieja, na rynku PPD/PPS w którym jakoś istnieję z reguły prowadzonego forum to byłby kompletny nonsens.

A w okoliczności zamknięcia ES nigdy nie wnikałem (z resztą sam bardzo późno się dowiedziałem o jakimś jego powiązaniu z tym serwisem), choć osobiście wydaje mi się, że to też nie do końca jest tak jak Wam się wydaje, bo znam Pawła i nikt normalny nie zabiłby kury znoszącej złote jaja - znacznie bardziej opłacalne jest zarabianie co miesiąc z mega prowizji, a taką miał Easy, niż raz nie wypłacić i zniknąć.

Z resztą moim zdaniem rynek subów to zawsze było dno (i za tą opinię zawsze byłem hejtowany, bo niby to "takie zagrożenie" dla PPA i stąd niby wg hejterów ta moja opinia), ale jeśli oni nie dostali kasy za suby (a tak wnioskuję), to Wam też nie wypłacili i sami się zwinęli zamiatając aferę z zaspamowanym fejkami netem pod dywan. Z resztą obecne suby, które dorównują teraz zasięgowi dawnego ES same mają chyba teraz problemy z płatnościami i suby zastępują płatnościami sms.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 21:19

Ale tu nie ma czego wyjaśniać i nie kłam Niedźwiecki bo jestem w stanie szybko twoje bajki sprowadzić do pionu. Ty karczu nie próbuj czegokolwiek prostować bo złodzieja nie ma co bronić, ja rozumiem że bronienie go jest w twoim interesie w końcu na jego koszt promujesz sobie serwisy, ale próba oczyszczenia go z winy to czysta kpina, ludzie zdążyli się przekonać jakim jest człowiekiem. Niech nie gra idioty że to nie on bo wyciągnę od razu takie brudy które doprowadzą do poważniejszych konsekwencji, niżeli uświadamianie użytkowników że to ZŁODZIEJ.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 21:20

(02-03-2014 21:19)adkam12 napisał(a):  Ty karczu nie próbuj czegokolwiek prostować

Nie mam zamiaru, nie mam żadnego interesu by się bawić w adwokata czegoś, czego nawet nie śledziłem.