Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK (/Temat-Rozdanie-Nagrod-Zarabiam-com-2014-Marzec-RESTOCK-86480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - Admin - 01-03-2014 12:41

Chciałbym dodać że najprawdopodobniej pojawią się również BONY PIENIĘŻNE =)


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - rayden - 01-03-2014 12:48

O jakichś bardziej konkretnych nominałach czy bardziej takich "na piwko"? Smile


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - Demon210 - 01-03-2014 13:37

Dobry Pomysł z tym Smile


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - Meloman - 01-03-2014 14:26

Z rzeczy/zdarzen ktore mi przytrafily sie w internecie, niepodwazalnie NAJLEPSZA bylo trafienie na te forum.
Dziekuje przeznaczeniu ze udalo mi sie trafic tutaj Idea
Swietnie miec administracje, ktora nie porzuca i nie olewa forum kiedy forum, juz znaczaco sie wybije.
Jestem pod wrazeniem tepa rozwoju tego forum jak i pomyslow na nim realizowanych Smile


Udanego restocku wszystkim Jerk2


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - aggankx - 01-03-2014 14:48

ale fajnie! nie mogę się doczekać Big Grin

powodzenia i czekam Wink


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - jaro225 - 01-03-2014 15:25

Zapewne i tak nic nie wygram ;s


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - jakahwala - 01-03-2014 15:52

sorry pierwsze słyszę o restocku czy to będzie za darmo ? Smile oczywiście o ile się coś wygra xD


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - poczmail - 01-03-2014 15:57

@up

Myslę, że ten fragment w pełni odpowiada na Twoje pytanie:

Cytat:To informacja dla osób które jeszcze nigdy nie brały w czymś takim udział. Smile Do restocku będzie mogli przystąpić wyłącznie zarejestrowani użytkownicy, zastanawiamy się jeszcze nad kryteriami, być może niektóre nagrody będą kosztować symboliczne kilka forum goldów lub wymagały pewnej aktywności np. minimum XX napisanych postów - tą kwestie jeszcze rozważymy. Zostanie Wam podany dzień i orientacyjna data kiedy pojawi się dostępna strona, na której będzie można wygrać wspomniane nagrody.
Jak będzie wyglądała procedura zamawiania? Po wybraniu produktu należy wpisać adres wysyłki, nick, email oraz kod CAPTCHA, jeśli zamówisz nagrodę jako pierwszy to od razu ją wygrasz! Przed restockiem pokażemy przykładowy wygląd formularzu.

Czyli w większości darmowe, pewne rozważania dotyczyć będą pojedynczych nagród, dla których konieczne będzie wydanie jakiejś liczby FG, bądź też posiadanie określonej liczby postów. Wink


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - jakahwala - 01-03-2014 16:00

[quote='poczmail' pid='841782' dateline='1393685820']
@up

dzięki Smile czyli ten restock wkrótce się gdzieś pojawi ? "_"


RE: Rozdanie Nagród Zarabiam.com 2014 Marzec - RESTOCK - ksomix - 01-03-2014 20:08

Ja jestem za tym, aby dać niektóre nagrody od xx postów LUB od xx czasu bycia na forum Tongue Sam jestem prawie od początku (4 lata już mineły), jednak postów nie mam zbyt wiele jak na ten okres, bo aż tak się nie udzielam Smile