Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap (/Temat-Zarabianie-2-5-dziennie-na-hitleap-85907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - miecio0808 - 19-02-2014 08:04

hmmm, 200 wejsc w hitleap i tylko 11 zaliczonych w shorte.st... mam nadzieje ze to sie zmieni


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Fineks - 19-02-2014 10:11

(19-02-2014 07:20)Stalmer napisał(a):  Hmm a jakby zrobic wirtualną masxyne na swoim kompie, zainstalowaç vpn i odpalic jeszcxe tam hitleap ? Dzięki za poradnik na pewno się przyda Smile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

jest to fizycznie niemożliwe bo ip wyjściowe będzie jedno i to samo, jedynym rozwiązaniem jest posiadanie vpsa albo shella z systemem windows.

Właśnie sprawdziłem jak radzi sobie mój współlokator z tym programem.... prześcignął mnie mimo że mamy tak samo odpalone Tongue Ja na razie pół dolara, on 1,5$ :/ (stan na 9:55 AM) oboje nabijamy punkty, mamy tą samą sieć ale on odpalił vpn i nabija. Nie mogę jeszcze ustalić dlaczego raz nabija więcej a raz mniej.

Wszystkich wejść nie zalicza! Ale w ciągu dnia uzbiera się od 1000 do 1500 wejść w link (miejcie odpalony komp 24 godziny na dobę, bo w różnych godzinach różnie nabija wejścia)


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Kileros - 19-02-2014 10:16

To dziwne, bo u mnie od 1 w nocy do teraz, nabiło tylko 60 wejść...


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - RainbowDash - 19-02-2014 13:20

(19-02-2014 10:11)Fineks napisał(a):  
(19-02-2014 07:20)Stalmer napisał(a):  Hmm a jakby zrobic wirtualną masxyne na swoim kompie, zainstalowaç vpn i odpalic jeszcxe tam hitleap ? Dzięki za poradnik na pewno się przyda Smile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

jest to fizycznie niemożliwe bo ip wyjściowe będzie jedno i to samo, jedynym rozwiązaniem jest posiadanie vpsa albo shella z systemem windows.

Właśnie sprawdziłem jak radzi sobie mój współlokator z tym programem.... prześcignął mnie mimo że mamy tak samo odpalone Tongue Ja na razie pół dolara, on 1,5$ :/ (stan na 9:55 AM) oboje nabijamy punkty, mamy tą samą sieć ale on odpalił vpn i nabija. Nie mogę jeszcze ustalić dlaczego raz nabija więcej a raz mniej.

Wszystkich wejść nie zalicza! Ale w ciągu dnia uzbiera się od 1000 do 1500 wejść w link (miejcie odpalony komp 24 godziny na dobę, bo w różnych godzinach różnie nabija wejścia)

Jest to możliwe Smile Uruchamiasz HitLeap na swoim kompie, uruchamiasz wirtualną maszynę, uruchamiasz jakieś vpn na wirtualnej maszynie (inCloak - darmowy trial na 1 dzień), odpalasz Hitleap na wirtualnej maszynie i zdobywasz minuty podwójnie Smile


Odp: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - casualsprojects - 19-02-2014 13:51

A jak ktoś nie może mieć oddalonego kompa to vps przejdzie? Big Grin

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Stalmer - 19-02-2014 14:04

(18-02-2014 23:53)Fineks napisał(a):  Shorte.st pewnie wie o tym sposobie i nie banuje za to. Tak, jak już napisałem- wcześniejsze mam wypłaty Smile Na następnej zrobię screena. Nie zbanują za to, bo oni na tym zyskują, pisałem do administracji delikatnie się pytając czy jeśli mam wysoki współczynnik odwiedzin bez klikania w "skip ad" nie dostanę bana, dostałem odpowiedź że nie Smile Gdyby mieli za to banować, zbanowali by mnie od pierwszej wypłaty. Minimum to tylko 5 dolarów, dobijecie w dwa dni i wypłacicie, szybko się przekonacie że wszystko elegancko śmiga Smile

Co do wejść:

Nie zlicza wszystkich wejść i nie wiem dlaczego tak jest, gdyby zliczało wszystkie nabijałoby nawet 40 dolarów Tongue Bo na hitleapie można naprawdę dużo wejść dziennie wyrobić. Podejrzewam, że niektóre wejścia powielają się na jednym ip komputera (np. ludzie w blokach mają wspólne ip) albo strona czasem się nie ładuje do końca (czasem jak mam odpalonego hitleapa to oglądam co tam przewija i niektóre strony się nie ładują do końca- nie wiem czy to wina mojego kraju czy programu czy strony dodawanej). Jeszcze eksperymentuję z długością odwiedzin i źródłem odwiedzin. Na 30 sekund nie ma sensu nastawiać bo minuty będzie zabierało szybko, a odwiedzin na shorte będzie tyle samo. Jak na razie na większości stron mam google, jutro spróbuję ustawić na 12 sekund i powiem czy więcej wejść nabiło Smile

Cytat:podrzucisz więcej statystyk? (ciekawość Tongue)

Mogę podrzucić, jednak napisz jakie Wink Jesli chodzi o wejścia same, to nie wiem dlaczego ale nigdy mi nie pokazywało zarobków z konkretnych linków, nabija mi tylko pieniądze i wejścia ogólne... Dlaczego- nie wiem. Nie żeby było to przydatne, bo w tym przypadku nie ma to znaczenia.


Cytat:Teraz pytanie: Chwilowo nie mogę zainwestować tych 7 dolarów, czekam na wypłatę, która niestety będzie w przyszłym tygodniu. Czy na koncie free mogę już zacząć działać czy lepiej poczekać do przyszłego tygodnia?

Na koncie free NIC nie nabije bo wejścia pochodzą z serwera hitleap, a chodzi o wejścia użytkowników REALNYCH Wink a taka opcja jest tylko na koncie premium za 7 euro(patrz na ustawienia jakie dałem na screenie, a takie możesz dać tylko na koncie premium). Przez ten czas nabijaj punkty, im więcej tym lepiej Smile Jak nabijesz przez tydzień 2 tysiące punktów, to jak już kupisz premium ustaw sobie na 1 dzień 15 skróconych linków i zrobisz sobie 8 dolców w jeden dzień.

Czytajcie dokładniej zanim spytacie, bo niektóre odpowiedzi na wasze pytania są w poradniku Tongue

Dostałem pytanie na pw czy działa to na vps- na 99% tak, o ile na vps jest windows i możliwość instalowania programów. Można wtedy odpalić 2 hitleapy na raz i nabijać 2x więcej punktów Smile Nie można używać sanboxie do hitleapa, bo ip muszą się różnić, ale może wszystko iść na jedno konto z dwóch różnych ip. Czyli z 2 różnych ip można nabijać minuty na jedno i to samo konto



RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - badii - 19-02-2014 14:06

poradnik nie Twojego autorstwa, widziałem podobny na TBN ;]


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Stalmer - 19-02-2014 15:09

Ile macie jednocześnie dodanych linków shorte.st na hitleap ?


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - Fineks - 19-02-2014 15:19

(19-02-2014 14:06)badii napisał(a):  poradnik nie Twojego autorstwa, widziałem podobny na TBN ;]

Poradnik pisałem sam i nie widziałem go nigdzie... przeszukałem tylko zarabiam a na sposób wpadłem sam. Skąd w ogóle takie oskarżenia? skopiowałem artykuł skądś? Co za ludzie Angry

Cytat: Ile macie jednocześnie dodanych linków shorte.st na hitleap ?

Ja mam teraz tylko 6 dodanych bo musze nabić jeszcze trochę minut Tongue

Cytat: To dziwne, bo u mnie od 1 w nocy do teraz, nabiło tylko 60 wejść...

W nocy wejścia idą najgorzej, najszybciej w godzinach popołudniowych do 22/23

Cytat:Jest to możliwe Smile Uruchamiasz HitLeap na swoim kompie, uruchamiasz wirtualną maszynę, uruchamiasz jakieś vpn na wirtualnej maszynie (inCloak - darmowy trial na 1 dzień), odpalasz Hitleap na wirtualnej maszynie i zdobywasz minuty podwójnie Smile

Chciałbym to zobaczyć Tongue Probowałem tak na sandboxie i nic nie dawało, może w jakiś inny sposób


RE: Zarabianie 2$-5$ dziennie na hitleap - ozzman78 - 19-02-2014 15:43

I tak nie dostaniecie tej kasy. Podobnie było na adf.ly, jak przyszło do wypłat to się posypały bany. Premka na hitleap nic nie da, jedynie założyciel tematu dostanie za was parę euro prowizjiCool