Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie konto na fotka.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie konto na fotka.pl (/Temat-Kupie-konto-na-fotka-pl-83890)

Strony: 1 2 3


RE: Kupie konto na fotka.pl - lukasz.t - 26-01-2014 07:10

Poszło PW Smile


RE: Kupie konto na fotka.pl - sqmany - 03-02-2014 16:03

Potrzebuje ponownie kont, ma ktoś na sprzedaż? Smile


RE: Kupie konto na fotka.pl - Myniek - 03-02-2014 16:16

ja posiadam 2 konta, z tym że jedn jest niezweryfikowane(staż od 2012 roku), a drugie zweryfikowane (ponad poł roku stażu), oba konta sa kobiet, konto zweryfikoawne posiada jakies tam głosy oraz podglądaczy, z tym że jako iż jest to konto z ponad półrocznym stażem mógłbym je odsprzedać tak jak po cenie konta mężczyzny tj 5 zł, jezeli Ci pasuje to odezwij sie na priv


RE: Kupie konto na fotka.pl - allah - 04-02-2014 11:01

mam konto, poszlo pw ;p


RE: Kupie konto na fotka.pl - sqmany - 08-02-2014 22:35

Potrzebuje na zwał jakiegoś konta na fotce, za rodzaj nr.2 mogę tymczasowo dać nawet 5 zł, ale dopiero do 10 lutego, tylko proszę o konto na teraz.


RE: Kupie konto na fotka.pl - hieronim1 - 08-02-2014 23:27

Sqmany, mam takie konto Smile


RE: Kupie konto na fotka.pl - sqmany - 10-02-2014 23:05

Temat do zamknięcia.


Kupie konto na fotka.pl - yazir - 11-02-2014 00:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.