Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Prawdziwa nazwa Easy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: "Prawdziwa nazwa Easy" (/Temat-Prawdziwa-nazwa-Easy-82030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - themate0 - 17-12-2013 23:08

(17-12-2013 23:02)lorkos napisał(a):  fires usunął doładowania bo niby operatorzy się czepiają -być może to samo było w easy? albo uzbierał kupę kasy i otworzy serwis z nową nazwą na inną firmę i później zrobi to samo

otwarcie takiej spółki to kwestia kilku tysięcy złotych - http://delaware24.pl/

jak otworzy drugi taki serwis, tylko ze pod zmienioną nazwą to wątpię, że przez konkurencje ( Fires) da rade się przebić - gorzej jak wyjdzie na jaw, że to były easysub to już 0 partnerów wtedy Tongue


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - masterex2 - 17-12-2013 23:12

(17-12-2013 22:29)Tyrkijt napisał(a):  Panowie, nie posrajcie się... Jak Cashfile.org poszło do scamu też wielu takich cwaniaków było, jednak nikt nie pojechał zapewne Wink Pojechalibyście i co byście mu zrobili? Tongue
Założenie tego tematu nie miało na celu znalezienie kogoś kto pojedzie mu obić michę tylko uświadomić użytkowników ES kto tak na prawdę tym zarządzał i jak widać mają bogatą działalność w sieci Smile A tak btw. masz jakiś problem ze "sraniem"? Bo już któryś raz piszesz o tym ;>


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - AnnaKa - 17-12-2013 23:12

Ja jestem z Poznania po świętach się wybiorę w sprawach biznesowych 2 Jakieś pytania ? Propozycje ? Jak coś pisać PW


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Tyrkijt - 17-12-2013 23:18

(17-12-2013 23:12)masterex2 napisał(a):  
(17-12-2013 22:29)Tyrkijt napisał(a):  Panowie, nie posrajcie się... Jak Cashfile.org poszło do scamu też wielu takich cwaniaków było, jednak nikt nie pojechał zapewne Wink Pojechalibyście i co byście mu zrobili? Tongue
Założenie tego tematu nie miało na celu znalezienie kogoś kto pojedzie mu obić michę tylko uświadomić użytkowników ES kto tak na prawdę tym zarządzał i jak widać mają bogatą działalność w sieci Smile A tak btw. masz jakiś problem ze "sraniem"? Bo już któryś raz piszesz o tym ;>

Ja właściwie nie wiem jaki cel miał ten temat, chyba tylko i wyłącznie do nabijania postów... znowu... Może i nie był założony, żeby znaleźć kogoś kto pojedzie do niego, ale takie propozycje się znalazły co jest niepoważne, bo i tak nie pojadą, i tak.. Co do problemów jak to napisałeś ze "sraniem", nie, nie mam takowych po prostu wybrałem to słowo ponieważ nie chce napisać przekleństwa większego żeby nie otrzymać ostrzeżenia Wink
Pozdro


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - AnnaKa - 17-12-2013 23:34

Ja się wybiorę na bank i jest bardzo prawdopodobne że poznam 'prawdziwego' 4midable Wink Zobaczymy czy będzie stało BMW e38 v8 4 litrowe rocznik 92-01... Znam tę firmę ale nie wiedziałem że się tym zajmują , mieszkałem obok nich rok temu dokładnie 22 numery dalej bo 97..

Wiem że każdy się podniecał że wyjeżdża z bramy codziennie tam srebrne Ferrari ale to jeszcze zanim było EasySub Big Grin

A i przy okazji obok są zakłady sportowe Smile
Kawiarenka i Lumpex Lol

Teraz wybudowali tam w ciągu 6 miesięcy wieżowiec ATANER .

To taka ciekawostka dla tych ciekawskich.

Ps. Jest ktoś kto chciałby się przejść ?


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Zimusek - 18-12-2013 00:27

Sygnaturki od ES powróciły Big Grin widzieliście ? Big Grin


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - AnnaKa - 18-12-2013 00:31

@up tak ale co z tego "0 zł' wiec co po takiej sygnie Smile

i tak kasy nikt nie dostał


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - 4midable - 18-12-2013 08:39

(17-12-2013 23:34)AnnaKa napisał(a):  Ja się wybiorę na bank i jest bardzo prawdopodobne że poznam 'prawdziwego' 4midable Wink Zobaczymy czy będzie stało BMW e38 v8 4 litrowe rocznik 92-01... Znam tę firmę ale nie wiedziałem że się tym zajmują , mieszkałem obok nich rok temu dokładnie 22 numery dalej bo 97..

Wiem że każdy się podniecał że wyjeżdża z bramy codziennie tam srebrne Ferrari ale to jeszcze zanim było EasySub Big Grin

A i przy okazji obok są zakłady sportowe Smile
Kawiarenka i Lumpex Lol

Teraz wybudowali tam w ciągu 6 miesięcy wieżowiec ATANER .

To taka ciekawostka dla tych ciekawskich.

Ps. Jest ktoś kto chciałby się przejść ?

Buahahaha - dobre! E38 naprawde spoko się jeździ, ale przykro mi - nie jestem z Poznania - nie przejedziemy się Sad


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - makingmoney - 18-12-2013 09:32

(17-12-2013 23:34)AnnaKa napisał(a):  Ja się wybiorę na bank i jest bardzo prawdopodobne że poznam 'prawdziwego' 4midable Wink Zobaczymy czy będzie stało BMW e38 v8 4 litrowe rocznik 92-01... Znam tę firmę ale nie wiedziałem że się tym zajmują , mieszkałem obok nich rok temu dokładnie 22 numery dalej bo 97..

Wiem że każdy się podniecał że wyjeżdża z bramy codziennie tam srebrne Ferrari ale to jeszcze zanim było EasySub Big Grin

A i przy okazji obok są zakłady sportowe Smile
Kawiarenka i Lumpex Lol

Teraz wybudowali tam w ciągu 6 miesięcy wieżowiec ATANER .

To taka ciekawostka dla tych ciekawskich.

Ps. Jest ktoś kto chciałby się przejść ?

No mozemy sie sejść ale po skole zeby nie było psypału.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - AnnaKa - 18-12-2013 11:25

@4midable
akurat mam wlasna e38 97' wiec jazda z Toba jakos mnie nie interesuje Wink

@makingmoney
sugerujesz cos piszac taka wypowiedz? Chce zeby tylko odpowiedzieli ONI na pytanie dlaczego? a nie ze tak jak kazdy zostawi temat i koniec.. cisza..