Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 (/Temat-Dziennik-PPA-Droga-do-Sukcesu-Matthias06-81785)

Strony: 1 2 3 4 5


Odp: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - asiorek - 01-01-2014 11:56

Too wysokich zarobkow zycze :-)
Moj nowy tez sie db rozpoczął, z 1.80 na koncie :>

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 05-01-2014 18:28

Dzięki za życzenia i wg Smile
Wkoncu dziś zakupiłem hosting i domenę a wiec we wtorek/środa zaczynam z blogiem, plan działania jest wiec oświadczam że startuje wtedy z gróbej rury bez bawienia się, codzienna praca minimum 3 godziny dziennie.
A co do dziennika to bede go aktualizował w każdy poniedziałek, podsumowując cały tydzień z zarobkami. Co do zeszłego tygodnia(2014) to tylko autopilot na YT a wiec zarobki bardzo bardzo i to bardzo niskie... Nie ma co sie dziwić Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Zarobiony_Koles - 05-01-2014 18:32

Heh, prawie jestem na tym etapie też kupuje domene, ale dopiero w wewtorek AZ.PL zaakcpetują płatność paypal ;P


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - alizen - 05-01-2014 18:33

Powodzenia :] Jaki jest koszt całej stronki?


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 05-01-2014 18:47

30pln (promocyjnie wszystko oczywiście), także na az.pl, na początek myśle ze wystarczy Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Zarobiony_Koles - 05-01-2014 19:00

Jaką wybrałeś płatność na az.pl?


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - proszek94 - 05-01-2014 19:03

Bardzo fajny dziennik ziomek, zycze samych sukcesów i wysokich stawek! Ja osobiście też kupowałem domeny chyba 3 na az.pl i powiem, ze maja calkiem dobre stawki, nie wiem jak teraz to u nich wyglada, ale wiem, ze ja bylem zadowolony. Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 05-01-2014 19:22

Przelew zwykły, miałem problem z płatnościami online, przez żadną nie mogłem wykonać wpłaty.. Nie znam przyczyny, no ale czasem widocznie trzeba tradycyjnie Wink


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 05-01-2014 21:37

A to łajzy, właśnie mi sflagowali 7 filmów które były na cały styczeń :/ i weź się tu nie wkur.. Zdenerwuj..
No trudno i tak będę stawiaj głównie na bloga. Mając bloga, film na youtube pełni dla mnie bardziej funkcje dowodu działania, niż promocji Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 08-01-2014 16:03

Podsumowanie poprzedniego tygodnia + 2 dni tego


[Obrazek: 54136659659523678002.jpeg]

Za dużo nie będe się rozpisywał.
Jeśli chodzi o wielkość zarobków to nie ma się co dziwić, skoro nie mam na czym zarabiać już.
Dzisiaj zosała aktywowana domena i hosting. W końcu <3
A więc od dzisiaj zabieram się za robotę. Projekt Blog od dzisiaj startuje.
Równocześnie wczoraj wpadłem na pomysł n nisze.
A więc także dziś zostanie wdrożony w życie na próbę mój tajemniczy Plan X TongueP
A więc podsumowując, Progresją dla mnie jest to że się nie poddałem a także to że powoli zaczynam stawać na nogi Smile

17:16 - Wordpress postawiony. Domena ustawiona. Czekam na aktualizacje az.pl Smile
20:36 - Wordpress ustawiony (wszystkie ustawienia, wygląd, pluginy wszystko) Zostało uzupełnienie postami, aby nie był pusty. - To odkładam na jutro lub pojutrze, bo potrzebuje pierw jednej rzeczy.