Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE (/Temat-Skupfanpage-pl-KUP-lub-SPRZEDAJ-FANPAGE-81470)

Strony: 1 2 3


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - YoBrat - 14-08-2014 00:54

Lipa ani priv ani formularz,dziwne...


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - harley15 - 01-09-2014 15:50

Nie tak dawno szukałem do kupienia fanpage i zgłosiłem się do nich. Wysłałem formularz, dostałem odpowiedź i beka. W ofercie wysłali mi również fan page zaspamowane subami Undecided Nie warto do nich pisać, ale to jest tylko moje skromne zdanie Smile Dużo lepiej się wyjdzie wchodząc w dział sprzedam lub fanpage na tym forum.


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - bartekkoks - 14-11-2014 17:33

Nie polecam tego Wink pisałem do nich i z 1 raz moze odpisali a pozniej juz ucichło Wink Angry


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - AlucyBlue - 07-09-2015 16:40

Sam pomysł bardzo ciekawy, szkoda że z realizacją troche gorzej... No ale cóż, dało mi to ciekawy pomysł, więc i tak dam reputa Lol


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - adik7276 - 15-12-2015 22:33

To bardziej wygląda jak "Taniej kupie drożej sprzedam". Skupują Fanpage tanio, możliwe że je wykorzystują (sprzedawanie reklamy itp) a pozniej sprzedają. Ogólnie słaby biznes dla klienta.


RE: Skupfanpage.pl KUP lub SPRZEDAJ FANPAGE - Majka - 11-05-2016 13:51

Strona już nie działa

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.