Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! (/Temat-Juz-po-DWOCH-SHOPowych-restockach-8143)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Już po SHOPowym restocku! - CARLOS - 04-06-2010 10:35

Pomyslec ze mogl bym miec HP-Mini


RE: Już po SHOPowym restocku! - Czarny767 - 04-06-2010 10:51

To się nazywa sprawiedliwość...Grubasy mają WSZYSTKO! Notebooki,Telewizor,Kamerę,Pełno słuchawek itd.No cóż,trudno się mówi... :|


RE: Już po SHOPowym restocku! - DraQo^^ - 04-06-2010 10:55

Eww trzeba zyc z nadzieja ze nasz restock bedzie taki sam ;d


RE: Już po SHOPowym restocku! - szulakaluble - 04-06-2010 11:02

(04-06-2010 10:51)Czarny767 napisał(a):  To się nazywa sprawiedliwość...Grubasy mają WSZYSTKO! Notebooki,Telewizor,Kamerę,Pełno słuchawek itd.No cóż,trudno się mówi... :|

Ale weź pod uwagę to ze to był special restock dla osób które kupiły coś w sklepie czyli dla osób które zostawiły parę ładnych dolców tam i tym samym dały zarobić o wiele więcej lockerz niż pozostali, wiec i nagrody mogły być dla nich lepsze. Nie wiem po co w ogolę ta frustracja...


RE: Już po SHOPowym restocku! - aqua-chan - 04-06-2010 11:04

Mam tylko nadzieję że nie z taką ilością nagród.. Wole więcej ipodow niż po 3 laptopy z każdego rodzaju


RE: Już po SHOPowym restocku! - Tech - 04-06-2010 11:14

(04-06-2010 10:00)najpek napisał(a):  Tech - podales src z POCZATKU restkocka a napisales ze juz po ;p wtf? ze sie tak zapytam? Big Grin
jakos u mnie tez wciaz jest ptzplace dostepne (bez logowania ofc) i nie bylo info o koncu restoku Smile

Bo jak pisałem tego newsa to była noc i wiedziałem, że jakiś mod zaakceptuje go dopiero rano. Restock zwykle trwa około godzinę, więc byłem przekonany, że do rana ptzplace na pewno zostanie zamknięte. A obrazek taki, a nie inny, bo mi się spać chciało i nic innego nie wymyśliłem Big Grin

PS. Jak komuś muli internet, a nie ma dostępu do restocku to tu macie listę nagród z electronics, zamiast zdjęcia: http://wklej.to/y5et


RE: Już po SHOPowym restocku! - DonHoracy - 04-06-2010 11:20

No ja bym nie powiedział, że już po restocku bo dalej można się zalogować Big Grin Swoją drogą to ładnie polecieli w ch**a, nam dali jakieś same gówna a dla restocku dla USA wszystko co najlepsze, no cóż bywa i tak.


RE: Już po SHOPowym restocku! - BartuS - 04-06-2010 11:24

Już pare pytań dot. LockerzWatchera miałem. Mianowicie sciągnąłem go z programu CYDIA po Jailbreaku. Proszę się już więcej nie pytać ;d


RE: Już po SHOPowym restocku! - Szymik - 04-06-2010 21:30

Fajne nagrody mieli... ;(


RE: Już po SHOPowym restocku! - BartuS - 04-06-2010 23:09

Cytat:Bonus SHOP redemption is now restocked! If you didn't get a chance to redeem yesterday, now's your chance. The special SHOP redemption is now live at PTZ PLACE!
22 minutes ago


ROFTL... Chyba już odbiło im, albo się upili w tym Pittsburgu...