Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę (/Temat-Jaki-hosting-z-domena-pl-pod-strone-80918)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - linoskoczek - 01-12-2013 15:47

(01-12-2013 13:04)kamildv5 napisał(a):  A jak bym wziął domenę gdzie indziej niż hosting to nie będę miał problemów z połączeniem tego bo nie znam się na tym za bardzo.

W 99% przypadków, serwisy w których kupujesz domenę mają własny panel do jej zarządzania. Tam wpisujesz odpowiednie adresy (tzw. serwery DNS), dzięki czemu domena "współgra" z Twoim serwerem. W większości przypadków na stronach są różne tutoriale, tak samo i w Google można wiele takich znaleźć. Na hostingach które wymieniłem wcześniej nawet support Ci może pomóc i nakieruje, jak to zrobić. Jeśli jednak miałbyś jakieś problemy to możesz pisać tu na forum.


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 03-12-2013 18:59

Jednak nie dałem rady podpiąć domeny pod hosting Sad . Więc tak na hostingu dodałem domenę, ale jak wpisuję adresy DNS w panelu domen to wyskakuje błąd: "Nieprawidłowy DNS ns1.dahost.pl. dla: ns1.dahost.pl., ns2.dahost.pl."
Wiecie może co zrobiłem źle?


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 03-12-2013 19:03

a pisałeś do supportu?


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 03-12-2013 19:05

Napisałem ale jeszcze nie odpisali, ale zrobiłem wszystko dobrze?


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 03-12-2013 19:07

jeżeli skopiowałeś i wkleiłeś to tak. a nie ma tam dodatkowych adresów IP?


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 03-12-2013 19:10

już działa(chyba) skasowałem . na końcu adresu


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 03-12-2013 19:12

trochę nie możliwe ze działa bez "." kropki. ale może akurat tak jest u Twojego usługodawcy. Smile


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - socialblur - 04-12-2013 11:29

ja mam dhosting i jestem zadowolony


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - minerak - 05-12-2013 15:11

Ja polecam uti.pl 5/10GB, transfer 200/500GB, bazy bez limitów, miła i profesjonalna obsługa. Cena 49/127 zł/rok, ale uwaga - http://www.uti.pl/odbierz-prezent/hosting/polecam/ z kodem z obrazka pierwszy rok gratis, a później bardzo dobre ceny przedłużenia np. domeny .pl, która z tego co się orientuje kosztuje 62 zł.


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - linoskoczek - 06-12-2013 15:39

Yyy, akurat NS'y to ja zawsze wpisywałem bez kropki. Adres Google też wpisujesz:
Kod:
www.google.pl.
? Rolleyes