Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro Aukcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allegro Aukcja (/Temat-Allegro-Aukcja-80459)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Allegro Aukcja - ado - 23-11-2013 18:06

Niech ktoś się tym zajmie po kupnie trochę roboty będzie miał ...
i porządek z moderatorami wywalić gimba "Norbi" bezmózgie dziecko mało inteligentne, mało wiedzące, piszące bzdury na czacie i banujące za nic (?)
Bym się wstydził takiego moda przyjąć
Ogólnie jedynym ogarniętym moderatorem jest sqmany
niech nowy właściciel dobiera lepiej tych modów bo to porażka jakaś.


RE: Allegro Aukcja - Prosiaczeq - 23-11-2013 18:07

Może forum usunął,bo od dłuższego czasu nie ma.


RE: Allegro Aukcja - sqmany - 23-11-2013 18:11

@[ado]
Dzięki za dobre słowa o mnie, co do norbiego to nie jest on taki zły, co prawda często wpada w róźne niepotrzebne kłótnie z użytkownikami, czasami także przesadza z banami, no ale każdy z nas popełnia błędy, mi też się zdarzyło coś źle zrobić, norbi dużo siedzi na FG, stara się pomóc użytkownikom jak może, więc chyba nie powinniśmy od razu go tak skreślać Wink
@[Prosiaczeq]
Z tego co wiem to vexowi nie chciało się przenosić plików forum, miał w planach całkiem nowe forum, nawet co nie co przygotował je i mi je podlinkował, no ale po 2 dniach mu się odechciało, no i forum nie ma od sierpnia.Mam nadzieję ,że nowy właściciel zajmie się i tym.


RE: Allegro Aukcja - Prosiaczeq - 23-11-2013 18:13

Sqmany a ty nie chcesz kupić FireGifts ? Big Grin Nadałbyś się.


RE: Allegro Aukcja - Nortix - 23-11-2013 18:21

(23-11-2013 18:13)Prosiaczeq napisał(a):  Sqmany a ty nie chcesz kupić FireGifts ? Big Grin Nadałbyś się.
najpierw trzeba mieć na to pieniądze Wink


RE: Allegro Aukcja - dudek7894 - 23-11-2013 18:21

(23-11-2013 18:13)Prosiaczeq napisał(a):  Sqmany a ty nie chcesz kupić FireGifts ? Big Grin Nadałbyś się.

Sqmany raczej za młody. Smile Za jakieś kilka(naście) dni odezwie się do nas admin. Nam bynajmniej taką nadzieję.


RE: Allegro Aukcja - sqmany - 23-11-2013 18:29

Tu nie chodzi o pieniądze ani nawet o wiek, chodzi o to ,że nawet nie chciało by mi się zajmować zarządzaniem takim serwisem.


RE: Allegro Aukcja - RiO32xz - 23-11-2013 18:51

Jeśli taki serwis miałby znów powstać potrzebny byłby ktoś kto ma pomysł, pieniądze i checi oraz widzi w tym zysk po czasie , bo watpie żeby od poczatku kupna to przynosiło duże zyski. Zycze powodzenia nowemu właścicielowi i sam jestem ciekaw za ile zejdzie Tongue


RE: Allegro Aukcja - Norbi44 - 23-11-2013 19:59

ado

Szanowny Panie Inteligenty Inżynierze Złomiarzu.
Chciałbym poinformować Pana o tym że:

Cytat:Pan właśnie pokazał swoją inteligencję pisząc tuż ten post w tym temacie, który nic nie wnosi do tego tematu nawet ciut trochę.


A Ci co piszą że ktoś jest "gimbusem" tak naprawdę sam jest w "gimbazie" lub nawet jeszcze nie doszedł do tego poziomu. Ba każdy musi być dorosły w Internecie ponieważ myśli że jest anonimowy w tym świecie Smile
Proszę o kogoś z Ekipy Forum o usunięcie posta tamtego Pana z tego powodu obrażenia mnie jak i również z powodu nic niewnoszącego do tego tematu.

Pozdrawiam Inteligentny Gimbus, Inteligentnego Gimbusa.


RE: Allegro Aukcja - Szaman1644 - 23-11-2013 20:21

(23-11-2013 17:37)surfer0700 napisał(a):  
(23-11-2013 17:32)Szaman1644 napisał(a):  Myślę nad zakupem, ale w ogóle nie jestem przygotowany. Nie mam ekipy, żeby prowadzić serwis i nie wiem jak to byłoby z punktami. Oni nabrali za nie kasę Smile No, ale zobaczymy jaka będzie cena. Pozostały 3 dni Smile

Licytujesz?

Właśnie mniej więcej sobie obmyślam co musiałbym zrobić, żeby to wszystko ruszyło z nowym rozmachem. Dysponuje średnią kwotą pieniędzy, więc jakbym zakupił do 4500-5000 zł to poradziłbym sobie z rozreklamowaniem jeszcze bardziej serwisu. Nie prowadziłem strony o takiej tematyce, ale mam nadzieję, że poradziłbym sobie.