Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzepiemy hajsy w internetach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trzepiemy hajsy w internetach (/Temat-Trzepiemy-hajsy-w-internetach-80359)

Strony: 1 2 3 4


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - asiorek - 22-11-2013 23:55

chodzi ci łącznie ? Jasne daj mi chwilę zaraz ci to zliczę Big Grin

Wychodzi - 0.0029317748 BTC Nie wliczałem tutaj kwot z linków oczekujących w coinurl Smile


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - Boguśś - 23-11-2013 16:49

ciekawie ciekawie.. zastanawiam sie tez na tym ale codzien klikac aby cos zarobic etc.. hmm trzeba sie zastanwoac nad tym..

A tobie powoedzenia zycze ;d dobij i daj mi polowe Big Grin


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - asiorek - 23-11-2013 17:04

hahaha, Nie, Najpierw zrealizuje najważniejszy cel - s4 : )


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - prololex - 25-11-2013 16:17

Jakim cudem chcesz zarobić 1 btc w miesiąc jak obecnie twoje wszystkie btc czyli 0,0024665648 to 6,12 zł - przeliczałem na tej stronce http://pl.coinmill.com/BTC_PLN.html

Wytłumacz mi , bo chciałbym zarabiać btc Big Grin


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - asiorek - 25-11-2013 19:04

Nie jest nigdzie napisane że w misiąc.. Napisałem, że dałem sobie taki czas, ale wiem że nie dam rady Wink


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - Sh4ker - 25-11-2013 19:34

Kiedyś sam chciałem coś zarobić na BitCoinach, ale wybrałem potem PPA. Ale i tak powodzenia, może nawet kiedyś sam spróbuję Big Grin.


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - asiorek - 26-11-2013 01:46

Dzięki .. Smile

Narazie nie mam czasu na prowdzaenie dziennika.. Za dużo roboty. Jak otwarłem dziennik miałem wolne. Szkoła się zaczeła , nauka się zaczeła a trzeba powiazać zarobki z nauką = mniej czasu na prowadzenie dzienika te obliczanie to wszystko .. Do tego jutro - czwartek - sobota jade program 100 pompek;
Brzuszki
Przysiady
Pompki
I coś tam jeszcze sobie dobrałem ale nie pamiętam co to było.. ; /


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - kacpros - 29-11-2013 23:30

Kolego jeżeli zaczynasz poczytaj troszkę o teorii wysiłku ćwiczeń itd, mowa tutaj przede wszystkim o brzuszkach, które robione nieumiejętnie spowodują dyskopatię w czasie krótszym niż Ci się wydaję, wysiłek jest dla wszystkich, ale z głową Smile


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - asiorek - 30-11-2013 00:21

brzuszki nie robie całych, zastosowałem się do zaleceń mojej kuzynki która ćwiczy już dobre 3 lata, i sama ustawiała sobie ćwiczenia, nie robie brzuszków typowych tylko takie brzuszkopodobne

kladę sie na plaskim głowę unoszę max do góry licze do np 10 i tak z 50 razy.


RE: Trzepiemy hajsy w internetach - callbux - 07-12-2013 15:34

myslalem zeby zaczac z ltc ale nwm ile jest warte