Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - B_Y_K_U - 06-11-2013 12:42

Od 1 piwka nic się nie stanie, ale ważne żeby postępować z umiaremBig Grin A najlepiej wcale i będzie ok!!


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 06-11-2013 14:19

Nie no, żeby schlać się do upadłego jak świnia jakaś to mi na to głowa by nie pozwoliła Big Grin
Ale od czasu do czasu, jedno jakieś piwko samersby ... doprowadziło mnie do chudzizny haha Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 06-11-2013 14:45

Nie no kurde prowadzisz to zajefajnie, po prostu waga i zdjęcia sylwetki. I również pokazujesz ile czego wykonałeś, brawo za dokładność. I w opisie PPA też mega, po prostu będę śledził cały czas nie ma co. Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 06-11-2013 14:56

Dzięki za miłe słowa i zapraszam do śledzenia he he Wink


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Ramako - 06-11-2013 16:36

(06-11-2013 08:06)VIP napisał(a):  He he nic z tych rzeczy Byku Big Grin
Musiałem kolege przetransportować z miasta A do miasta B.

Co do alkoholu ... piwko też ? Wink


Jeżeli miałbyś pić duże ilości alkoholu to pamiętaj ,że lepiej wódke niż alkohol ponieważ po piwkach tylko brzuch ci urośnie a potem będzie problem z redukcją xDDD


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - ari901 - 06-11-2013 16:51

Co do tego treningu, to również chciałem robić ten sam (100 pompek itp), po przeczytaniu opinii okazało się, że nie warto tego robić. Lepiej wyjdziesz stosując ten plan oraz poczytaj TOSmile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 06-11-2013 17:26

(06-11-2013 16:36)Ramako napisał(a):  Jeżeli miałbyś pić duże ilości alkoholu to pamiętaj ,że lepiej wódke niż alkohol ponieważ po piwkach tylko brzuch ci urośnie a potem będzie problem z redukcją xDDD

Nie no, o wódce to nie ma mowy bym tą trucizne w ogóle wziął do ust. Piwo - może jedno, dwa na tydzień więc brzuch to raczej od tego mi nie urośnie Tongue

(06-11-2013 16:51)ari901 napisał(a):  Co do tego treningu, to również chciałem robić ten sam (100 pompek itp), po przeczytaniu opinii okazało się, że nie warto tego robić. Lepiej wyjdziesz stosując ten plan oraz poczytaj TOSmile

Dziękuje za fajną lekturę, dowiedziałem się kilka fajnych nowych rzeczy.
Ale jednak postanawiam dokończyć te serie które rozpocząłem, bo jednak fajnie gdy będę mógł się pochwalić ilością robionych pompek stu na raz Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 07-11-2013 00:29

Dzień: 2
Pozostało do realizacji celu: 119 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?


• Dodałem 2 posty na bloga nie związane z hackami
• Pingowanie tych postów


Ten blog nie jest związany z hackami więc tutaj nic poza dodawaniem oraz pingowaniem postów przez jakiś czas nie będzie potrzebne Smile
Słuchajcie - znacie jakąś wtyczkę która zablokuje mi spamowiczów ? Otóż dzisiaj do jednego mojego posta dodało kilka osób jakiś komentarz dziwny. Swoje chce pisać ale cudzych komentarzy nie chce. Jakieś rozwiązanie ?

Kod:
Wejść na bloga: 578
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 3.27 $
Kod:
Ogólny zarobek: 3.27 $
Kod:
Do celu brakuje: 4851.73 $

[Obrazek: WLhzMvr.jpg]

[Obrazek: MPO8WjF.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?


• Makaron z cukrem na śniadanie o godzinie 10.00
• Godzina 14.00 pyzy z mięsem
• Godzina 18.00 makaron z cukrem
• Godzina 21.00 kebab kubek Samira

Jeszcze dwa, trzy dni makaronu i przejdziemy chwilowo na ryż z dodatkami bo powoli odczuwam wymiotnie że jem często już makaron Big Grin

Kod:
Waga poranna: 72.7 kg
Kod:
Waga wieczorna: 73.4 kg


• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

Podciąganie:

[Obrazek: eeCWtWD.jpg]

Brzuszki:

[Obrazek: 0fvuAqj.jpg]

Przysiady:

[Obrazek: oFChlHE.jpg]

Basen:

Niestety na basen nie ma rozpiski, ale rozpisałem sobie jeden schemat pływania, tzn. Dzisiaj przepłynąłem 5 krauli oraz 5 rzabek. Basen mam 2x w tygodniu, więc następnym razem jak pójdę na basen to przepłynę znowu 5 krauli i 5 rzabek, a kolejny raz już dodaje sobie po jednej długości i będzie 6 basenów i tak co 3 dzień o jeden basen więcej Smile


Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: Gs9tVXN.jpg]


Pozdrawiam, do jutra Smile



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Bandaid - 07-11-2013 00:45

Ciekawy dziennik, aczkolwiek sądzę,że te apdejty sylwetki mógłbyś pokazywać w jakichś większych odstępach czasowych, na przykład co tydzień dla większego efektu Wink


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 07-11-2013 00:49

Dzięki za opinię dziennika Smile
Właśnie też zastanawiałem się czy dodawać codziennie czy co tydzień jednak decyzja padła na dodawanie codzienne ponieważ potem sobie skleje wszystkie 120 zdjęc w jeden szybki filmik i będę miał super pamiątkę he he Big Grin