Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 06-11-2013 00:42

Witam i przypominam :


[Obrazek: 892895.jpg]

Kolega Maxwell chyba nie przeczytał uważnie tego co pisałem;(

Nie zakładajcie firm darmowych jak nie macie tego golda, bo nic nie zrobicie, szkoda tylko waszego czasu.Jak już któryś z was uzbiera lub wpłaci przez Paypala jakaś kwotę i będzie chciał otworzyć firmę to niech przed napisze do mnie, ja mu powiem co się najlepiej opłacaSmile


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Optimist - 06-11-2013 00:44

Stwierdziłem, że spróbuje.
Zarejestrowany z referencyjnego linku.

Może jakiś poradnik? Czy coś?
Niekoniecznie Twój, ale jakikolwiek?

Na pewno zwiększenie mej wiedzy w zakresie MarketGlory przyniesie Ci niemałe korzyści.

Pozdrawiam.


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 06-11-2013 01:07

(06-11-2013 00:44)Optimist napisał(a):  Stwierdziłem, że spróbuje.
Zarejestrowany z referencyjnego linku.

Może jakiś poradnik? Czy coś?
Niekoniecznie Twój, ale jakikolwiek?

Na pewno zwiększenie mej wiedzy w zakresie MarketGlory przyniesie Ci niemałe korzyści.

Pozdrawiam.
Witam i dzieki za rejestracje a co do poradnika to zapytaj wujka google napewno znajdziesz tego mnóstwo ja ci mój nie pasuje Sad

Gra ma taki poradnik jak się zarejestrujesz wejdź w wiadomości,ale to jest po Angielsku
tu masz link:
http://www.marketglory.com/info/documentation
a co do Polskich to jak mówiłem jest ich dużo wystarczy wpisać w google, ja tam już nie potrzebuje poradnika sam doświadczyłem wszystkiego na własnej skurzeBig Grin


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - vantage - 06-11-2013 11:35

Panowie, a realnie powiedzcie mi (jeśli nie chcecie oficjalnie to może być na PW) czy ktoś wypłacił stąd realną kasę i jaką Smile

Zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody Smile


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 06-11-2013 12:36

(06-11-2013 11:35)vantage napisał(a):  Panowie, a realnie powiedzcie mi (jeśli nie chcecie oficjalnie to może być na PW) czy ktoś wypłacił stąd realną kasę i jaką Smile

Zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody Smile

Witam przecież zamieściłem screeny w opisie.Jak bym nie wypłacił to bym nie grał w tą grę Big Grin
To co ja wyplaciłem to nic są tacy co miesięcznie wypłacaja kupę kasyBig Grin
TAMERLAN NAJLEPSZY W TEJ GRZE ALE TEGO CO ON SIE NIE DA OSIĄGNĄCSad

[Obrazek: 991826.jpg]

TYLE WYPŁACIŁ OD POCZATKU SWOJEJ GRY NIE WIEM ILE ZAINWESTOWAŁ, ALE W OSTATNIM MIESIĄCU WYPŁACIŁ PONAD 8000 EURO.
ON ZARABIA DUŻO BO NA AKCJE GRY SHARES
[Obrazek: 983585.jpg]
JAK FUNDUSZ OSIĄGNIE 10.000 EURO A ZDAŻA MU SIE NAWET 3 RAZY W MIESIACU DOSTAJE 151526 *0,01 EURO=1515,26 EUROBig Grin

i JESZCZE PRZY TAKIM PRODUCTIVITY Z SAMEJ PRACY MA 200 EURO MIESIECZNIE TAK JAK MÓWIŁEM


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - vantage - 06-11-2013 13:11

No owszem widziałem to, ale do było z pierwszego posta i miałem raczej na myśli bieżące wypłaty, no ok to pogramy. Ja już się kiedyś tu zarejestrowałem, ale jakoś nie specjalnie mnie to wciągnęło, może teraz spróbuje Wink

Jakieś rady na początek?Smile
Ewentualnie w co zainwestować kasę?

A np. jeśli zainwestuję przykładowo 20 euro i za to kupię doświadczenie, to jak wysoki bonus dostanę po 3 dniach? Może ktoś mi powiedzieć jak to obliczyć?


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - ingro85 - 06-11-2013 19:50

pytanko do znawców tej gry czy ktos pomoze mi zaczac grac w ta gre i opisze co i jak na pw piszczi zarejstruje sie z refa


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 07-11-2013 13:07

(06-11-2013 19:50)ingro85 napisał(a):  pytanko do znawców tej gry czy ktos pomoze mi zaczac grac w ta gre i opisze co i jak na pw piszczi zarejstruje sie z refa

Witam przecież wszystko jest opisane wyżej w moim Tutorialu.
Na początek nic innego jak tylko praca raz dziennie no i walki 10 razy jeśli ci się chce ale powiem szczerze że są mało opłacalne.
Potem przecież możesz sie kogoś z gry zapytać lub napisać do mnie postaram się pomóc w miarę możliwośćiSmile

Jakieś rady na początek?Smile
Ewentualnie w co zainwestować kasę?

Co do inwestycji to najlepiej sie opłaca mleko no i kawa bo muszą ją kupować.
Prawo popytu i podażySmile


A np. jeśli zainwestuję przykładowo 20 euro i za to kupię doświadczenie, to jak wysoki bonus dostanę po 3 dniach? Może ktoś mi powiedzieć jak to obliczyć?
[/quote]
a co do tego euro to pamiętaj że dostajesz tylko 100 punktów expa a nie 100 punktów i 20 euro.
Wzór jest następujący:

[Obrazek: 823359.jpg]

i wychodzi ci productivity a co do liczenia wynagrodzenia to:
the displayed salary(240Ron) * your productivity(Mamy na maxa czyli 1000)/ 1000. =240 Ron codziennie x 30 dni = 7200 Ron + bonus od rządu co 3 dni (500 Ron x 10 dni =5000 Ron ) = 7200Ron +5000Ron = 12000ROn /9,5Ron (cena jednego Golda) =1264gold /4 (bo tyle kosztuje 1 euro) daje nam =316 euro miesięcznie z samej pracy
To jest jak by co dla Rumuni przy 1000 productivity, nie wiem ile wynosi ono obecnie w Polsce ale na pewno mniej i Gold droższySmile


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - Optimist - 07-11-2013 15:54

Ile miesięcy trzeba by było pracować w MarketGlory dzień w dzień na etacie, aby uzbierać 40 EURO?
Z ciekawości pytam - ciekawość mądrość rodzi Smile


RE: Market Glory Broweser Game uaktualnienie; Opis i dowody wypłat!!!!! - MarketGlory - 07-11-2013 16:31

A Kto CI ten etat da:xd
Tutaj wszyscy pracujemy na zlecenie nie masz stałej pensji, ani wynagrodzenia, no i experience z każdym dniem większe , co wpływa na nasza wydajność, więc nie umiem CI odpowiedzieć na to pytanieSmile