Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne (/Temat-CashBux-pl-pakiety-inwestycyjne-79172)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - SweetSensi - 17-11-2013 19:17

kto i ile zainwestował tam środków ?


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Chinczyq - 17-11-2013 19:33

Z tego co się orientuję, to dużo ludzi tam inwestuje, sam admin był zdziwiony.
Ja osobiście zainwestowałem tam ogółem trochę ponad 200zł z czego ponad połowę miałem wypłacone. Teraz mam zawieszony jeden pakiet NOVA i zakupiłem dzisiaj pakiet Recoverer, by wspomóc szybszy zwrot straconej gotówki.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Chinczyq - 06-12-2013 18:28

Nowość w CashBux! Teraz nie ma pakietów lecz są depozyty, które są o wiele lepsze od pakietów! Więcej info w pierwszym poście.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 08-12-2013 12:52

(06-12-2013 18:28)Chinczyq napisał(a):  Nowość w CashBux! Teraz nie ma pakietów lecz są depozyty, które są o wiele lepsze od pakietów! Więcej info w pierwszym poście.

W czym sa lepsze? Mniejszy procent, a nie mozna wyplacic tego, co sie wplacilo, a jedynie odsetki...


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Chinczyq - 09-12-2013 16:36

Tak, ale odsetki są wypłacane każdego dnia więc ryzyko utraty całej kwoty jest praktycznie niemożliwe.
Dzienny zysk został podniesiony do 2% dziennie!


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 10-12-2013 16:47

(09-12-2013 16:36)Chinczyq napisał(a):  Tak, ale odsetki są wypłacane każdego dnia więc ryzyko utraty całej kwoty jest praktycznie niemożliwe.
Dzienny zysk został podniesiony do 2% dziennie!

Pewnie, tylko ze przy pakietach po 15-30 dniach wyplacales wplacone pieniadze + odsetki.

Teraz trzeba czekac 2 miesiace, zeby pieniadze sie zwrocily. Dopiero po tym czasie ida zyski.

Skad te 2 miesiace? 2% dziennie to 50 dni, zeby bylo 100%.
A pakiety/depozyty pracuja tylko w dni powszednie.

Czy to duzo? Pakiety byly mniej wiecej 2-3 miesiace, a potem je zniesiono.


Moze sam cos wrzuce - ale raczej nie bedzie to duza kwota Undecided


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Matii11 - 13-12-2013 20:49

Działa wam czat?


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Matii11 - 16-12-2013 18:16

No i jest nowy admin wiadomość z news boxu "TEST witam nowy admin pozdrawiam Damian Ryczkowski" ciekawe jak to będzie.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 17-12-2013 09:31

Na razie slabo :/

Przy ostatnim logowaniu zniknela mi wyplata i jeden pakiet Undecided

Tyle, ze wtedy wiekszosc zakladek byla w budowie. Teraz jest w niej cala strona.


Mam nadzieje, ze calosc wrocil. Zmiana admina zawsze narzuca kiepskie skojarzenia. Jak bedzie teraz - pewnie okaze sie na dniach....


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Matii11 - 17-12-2013 16:51

Wypłaty z oczekujących zostały zwrócone do salda, a znikł chyba tylko pakiet nova Smile