Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - RedSkal - 07-01-2010 18:02

Chyba opłaca jeśli masz nagrodę poniżej 50$ Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Royside - 07-01-2010 18:03

No to ładnie sobie polecieli , a może to nasz kraj .. już sam nie wiem.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 07-01-2010 18:04

poniżej 50$ to żadna nagroda, sam badziew.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - RedSkal - 07-01-2010 18:06

Znajac zycie to polscy celnicy sobie to wymyslili, jesli jest napisane na opakowaniu GIFT, czyli prezent nie moga nic pobrac, chyba ze nie ma GIFT (prezent) Kiedys dostalem maila ze wszystkie wysylki maja byc jako prezenty i zwolnione z cła, widac zrobili inaczej


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 07-01-2010 18:08

jest jeszcze jedno wyjaśnie: może Karpik miał poprostu pecha.
Bo z tego co czytałem na innych stronach gdzie się ludzie wypowiadali to nikt nie płacił żadnego cła itp.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 07-01-2010 19:25

Czyli po prostu miałeś pecha. Admin chyba nie płacił za to co zamawiał ; p

Niestety, na innym forum pisali, że nadanie paczki jako "gift" już niewiele daje. Można zaniżać cenę przesyłki w innym przypadku... ale to raczej nie wyjdzie z lockerz. Po prostu ochrona celna się wzmocniła przez te wszystkie zamachy i muszą wszystko sprawdzać... a jak jeszcze się trafi taki celnik to już wogóle przesrane. Jakie cło za psp jest wole nie myslec ;/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - wezox - 07-01-2010 19:38

lol poczekamy zobaczymy


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 07-01-2010 20:53

(07-01-2010 18:04)Mrowa91 napisał(a):  poniżej 50$ to żadna nagroda, sam badziew.

Jaki badziew? Ja jestem bardzo zadowolony z gry na psp, sprzedam ją za około 100 PLN... Trzeba doceniać to co się ma. Przecież 100 zł nie leży na ulicy co nie ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Rykos - 07-01-2010 20:55

wlasnie ile psp kosztuje US i jakie clo by wtedy obowiazywalo jezeli takowe by bylo ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - onilox - 07-01-2010 20:59

w Pl PSP kosztuje 600-700 zeta na dolary to bedzie wiecej niż 50 :/
Ale osobiście myśle że to był przypadek. Kolesiowi trafił sie burak i tyle. W razie czego paczki można nie przyjąć to luuz