Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 20-10-2013 10:56

Niesamowite, co teraz nie wymyśla aby zakamuflować system piramidy,
ubiorą w słowa, zamydlą oczy...trzeba być ślepym aby nie dostrzec tego,
że ten biznes to doskonale zakamuflowana pirmida:

"Jaki mam czas na wypełnienie matrycy?

Wymóg to dwie osoby bezpośrednio zaproszone przez nas. Jeżeli stół wypełni się zanim zaprosimy te dwie osoby to jesteśmywstawieni na nowo na nowy stół (pod warunkiem ,że byliśmy na głównym a nie wstępnym), jeżeli za drugim razem nie zaprosimydwóch osób to jesteśmy kasowani i nasza inwestycja jest nam zwracana jako jako sztabka złota lub gotówka. Jeżeli chcemy w wysokości 500 euro w przypadku stołu głównego i 110 euro w przypadku stołu wstępnego. 40 euro pobrane będzie z inwestycji na opłaty administracyjne."


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 20-10-2013 11:13

(20-10-2013 10:56)marcel_kk napisał(a):  Niesamowite, co teraz nie wymyśla aby zakamuflować system piramidy,
ubiorą w słowa, zamydlą oczy...trzeba być ślepym aby nie dostrzec tego,
że ten biznes to doskonale zakamuflowana pirmida:

"Jaki mam czas na wypełnienie matrycy?

Wymóg to dwie osoby bezpośrednio zaproszone przez nas. Jeżeli stół wypełni się zanim zaprosimy te dwie osoby to jesteśmywstawieni na nowo na nowy stół (pod warunkiem ,że byliśmy na głównym a nie wstępnym), jeżeli za drugim razem nie zaprosimydwóch osób to jesteśmy kasowani i nasza inwestycja jest nam zwracana jako jako sztabka złota lub gotówka. Jeżeli chcemy w wysokości 500 euro w przypadku stołu głównego i 110 euro w przypadku stołu wstępnego. 40 euro pobrane będzie z inwestycji na opłaty administracyjne."

Też uważam podobnie... Nie oznacza to jednak tego, że nie da się na tym zarobićLol Z drugiej jednak strony przeraża mnie myśl o inwestycji 540 euro czyli około 2250pln-ów w tak "pewny" interespokerface


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 11:21

Każdy MLM to poczęści piramida jednak ta działa w nietypowy sposób i tutaj 95% zarabia Smile
W dodatku można odzyskać swoje pieniądze co jest dodatkowym plusem.

BYKU no trochę dużo = także duży przychód Big Grin


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 20-10-2013 12:23

Kurcze no to wynosze się z giełdy bo tam 95% to traci a tylko 5% zarabia Sad


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 13:21

Hehe z tego co widziałem ty jesteś wśród tych 5% na giełdzie Lol
Wracając do tematu, zapraszam Cię na PW w celu udowodnienia iż 95% zarobi te 3500€ Idea


RE: Złoty Biznes - B_Y_K_U - 20-10-2013 13:54

(20-10-2013 13:21)Felek11 napisał(a):  Hehe z tego co widziałem ty jesteś wśród tych 5% na giełdzie Lol
Wracając do tematu, zapraszam Cię na PW w celu udowodnienia iż 95% zarobi te 3500€ Idea

Znając życie byłbym w tych "szczęśliwych" 5% które nie zarobią ani groszaLol


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 15:18

W takim razie byś odzyskał swoje pieniądze, choć nie wieżę abyś ty się tam znalazł Smile


RE: Złoty Biznes - Ramako - 20-10-2013 15:44

Ja wam powiem tylko ,że jest pewna grupa ludzi którzy właśnie ,,rozsławiają'' te swoje sposoby na szybką kasę, oczywiście pierw trzeba zainwestować swoje pieniądze.
Żeby przekonać ludzi robią prezentacje i przedstawiaja swój biznes plan, lecz wszystko to sprowadza się do 1 rzeczy, czyli do piramidy.
Obejrzałem już pare prezentacji tych ludzi w jednej z nich przedstawiali plan na temat inwestowania w działki oczywiście sami twierdzi ze również to robili lecz żadnych dowodów nie chcieli pokazać i zbierali tylko poleconych za których sami oni zarabiali dzięki temu ,że inwestowali swoje własne pieniądze.

Możliwe ,że akurat ci ludzie nie mają nic wspólnego z tamtą grupa lecz to nie zmienia faktu ,że ci również napewno szukają jeleni którzy dla nich zarobią kase :]


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 20-10-2013 17:45

No to można powiedzieć że jestem jeleniem, który już zamyka stół za co zarobie 3500€ Huh

No tak jest to piramida itd. ale działa bardzo nietypowo gdyż na sukces = zamknięcie stołu zawsze pracuje min. 7 osób Smile i tutaj to jest piękne bo nikt nie jest na straconej pozycji i nie zostaje sam.


RE: Złoty Biznes - nokira - 20-10-2013 17:53

Moim zdaniem nie warto... Złoto za mocno w tym momencie stoi by w nie inwestować, no ale jak tam chcecie