Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota (/Temat-Zarabiaj-1000-1200zl-miesiecznie-z-autopilota-77112)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - majinpov - 29-09-2013 13:52

Cytat: Hy przeczytał jeden temat z forum thebotnet.com i już poradnik ^^


Ustosunkujesz się do tego?
Ja czy Rafał ??
Pierwszy raz słysze o stronie thebotnet - moja metoda nie polega na botach. Surfer jeżeli chcesz możesz ocenić poradnik.

Cytat:Skoro tyle zarabiasz to nie będzie problemem jaki pochwalisz się jakimiś screenami z zarobków co Smile?
Rozker - nie chwalę się zarobkami w sieci, sprzedaje bo potrzebuje szybko pieniędzy na inwestycję, pozatym jest to nisza która się nie wyczerpie - jest na to popyt i będzie.

Okey podesłałem jeszcze surferowi - obiecał, że będzie recenzja wieczorem.


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - skr - 29-09-2013 17:38

Rezerwuje po recenzji.


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - badii - 29-09-2013 20:45

biorę w tym tygodniu.
czekam, aż mi kasa przyjdzie, a do środy będziesz mieć zapłacone.
zaklepuje na 1000000000%.


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - therin - 29-09-2013 21:24

Podaj dane do przelewu na PW, od razu zrobię przelew.
Wejdź na gg jak możesz. Wink


Odp: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - hbr - 29-09-2013 22:51

Poradnik. Ktoś zarabia 1000 zł miesięcznie na metodzie, po czym sprzedaje ją za 50 zł sztuka dla 4 osób, ci daje , 200 zł. Za te 200 zł, kolega robi sobie konkurencję,a do tego ryzykuje, że poradnik wyleci w sieć, dzięki czemu będzie nosi sporo konkurencji. Heh. Ludzie pomyślcie, gdzie tu logika? Nikt nut jest na tyle głupi, żeby sprzedawać kurę znosząca złote jaja ...


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - daniel42na - 29-09-2013 23:13

Poradniki albo są słabe i sprzedawane tylko po to aby zarobił autor, albo są dobre a autor sprzedaje, bo może dorobić (a wie że nie zrobi sobie tym konkurencji).
Nie każdy poradnik to ściema, od tego właśnie jest tutor aby to zweryfikował.
Przestańcie urządzać pikiety i spam w każdym temacie z poradnikiem.


Odp: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - hbr - 29-09-2013 23:25

Ja tam żadnej pikiety nie urządzeń, bo kto będzie chciał i tak i tak kupi.
Ok. Zróbmy test. Osoby, które kupiły, niech za miesiąc należą czy i ile zarobiły, no i przydałby się jakiś dowód oczywiście Big Grin


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - majinpov - 29-09-2013 23:44

Cytat:Poradnik. Ktoś zarabia 1000 zł miesięcznie na metodzie, po czym sprzedaje ją za 50 zł sztuka dla 4 osób, ci daje , 200 zł. Za te 200 zł, kolega robi sobie konkurencję,a do tego ryzykuje, że poradnik wyleci w sieć, dzięki czemu będzie nosi sporo konkurencji. Heh. Ludzie pomyślcie, gdzie tu logika? Nikt nut jest na tyle głupi, żeby sprzedawać kurę znosząca złote jaja ...

W tej niszy konkurencja napędza rynek - a dla mnie nie będziesz konkurencją żadną bo jest to w tej metodzie poprostu nie realne. To co mam będzie zarabiało dla mnie zawsze, i nie wiem choćbyś jak się starał nie będziesz dla mnie konkurencją. Więcej nie napisze bo to wiedza kosztuje 50zł.

Daniel idzie w dobrym kierunku.

Powtarzam - nisze zawarte w poradniku nigdy sie nie wypalą
Konkurencja - tylko napędza rynek
Konkurencja - nie będzie dla mnie nigdy konkurencją bo jest to poprostu nie realne

Dodatkowo jest to mega prosta metoda dla każdego - nawet laika Smile

Tak jak pisalem przedemną inwestycja i każdy grosz sie liczy Smile


RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - surfer0700 - 30-09-2013 19:43


Pisałem wczoraj z yazirem na gg na temat tego poradnika i stwierdziliśmy że autor coś kręci, ponieważ:
1. Niektóre informacje zawarte w poradniku są absurdalne, a niektóre nieprawdziwe.
2. Było podejrzenie o plagiat.
3. Autor nie chce pokazać swoich mega zarobków. Przypadek? ....

Dlatego też wczoraj zamknąłem ten temat do momentu wyjaśnienia sytuacji.
Autor niestety ma o sobie i swoim 'arcydziele' zbyt wysokie mniemanie i nie potrafi zaczekać kilku godzin do wyjaśnienia całej sytuacji, za to potrafi obrażać mnie na PW i skarżyć gdzie tylko się da.

Temat więc otwieram i życzę mu wysokiej sprzedaży.

Czekajcie na recenzję yazria, bo moja po tych miłych słowach nie będzie już obiektywna.



RE: Zarabiaj 1000-1200zł miesięcznie z autopilota - majinpov - 01-10-2013 00:33

Cytat:Czekajcie na recenzję yazria, bo moja po tych miłych słowach nie będzie już obiektywna.

Pierwsza recenzja była pozytywna, później w każdym możliwym miejscu napisałeś aby nie kupywać poradnika, więc efekt chyba jest do przewidzenia.

Cytat:skarżyć

Zastanów się co piszesz.... napisałem do admina, ponieważ bez podstawnie zamknales mój temat facepalm

Pozatym szkoda mi słów - dziękuję za otworzenie tematu.