Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? (/Temat-Czy-z-bukmacherstwa-trzeba-sie-rozliczyc-76673)

Strony: 1 2 3


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - pr3tor - 22-09-2013 12:56

karta MB kosztuje 10EURO,dobrze wyczytałem?Tongue


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - badii - 22-09-2013 12:56

(22-09-2013 12:54)Rhaegar napisał(a):  bo na mb skarbówka nie zagląda a pieniądze wypłacasz z bankomatu do którego skarbówka także nie zagląda Jerk

najlepiej wyjaśnione Big Grin
robisz kartę MB i masz wszystko w dupie, cieszysz się 'piniunżkami' Big Grin


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - Rhaegar - 22-09-2013 13:02

tak, 40zł zabierają z konta


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - pr3tor - 22-09-2013 13:20

to chyba sobie zamówię takie cudo Wink


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - Klin - 23-09-2013 20:28

Dobrze zrozumiałem ?

Karta MB - moneybookers (skrill) jest to karta MasterCard płatna 10euro rocznie. Mogę nią płacić i wypłacać z bankomatów wszedzie w Polsce gdzie akceptują MasterCard ? Wszystkie transakcje - wpłaty i wypłaty pieniądza - nie są rejestrowane (rząd Polski) nie ma do nich dostępu ? Co sie z tym wiąże nie musimy odprowadzać podatku ?

Pozdrawiam


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - Traw3k - 23-09-2013 22:51

Podatek to akurat musisz odprowadzać zawsze i wszędzie - według prawa. Tutaj jest opisany sposób, dzięki któremu płacenie podatków można ominąć, bo jest bardzo małe prawdopodobieństwo złapania na tym występku. Tongue


RE: Czy z bukmacherstwa trzeba się rozliczyć? - Klin - 24-09-2013 05:32

Oczywiście, podatek rzecz święta Wink płacony być musi. Dzięki za informacje, już wiem na co wydam 10euro Wink