Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK (/Temat-6-000PLN-w-5-TYG-PORADNIK-76437)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 15-09-2013 20:46

:O

Chyba normalne ze podstawowe sposoby zarobku umieszczane sa w poradniku dla zupelnie poczatkujacych. :|

Poznalismy juz Twoja opinie za pierwszym postem, nie musimy zasmiecac tematu.

Z bogiem xd


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - MartinS - 15-09-2013 21:24

Kto normalny sprzedaje 'sposób na 6000 w tydzień' za 200zł mówiąc, że nie ma czasu? Przecież to zwykłe pier*olenie. Niby czemu nie masz czasu? FUCK LOGIC. Pracujesz? Przecież tu masz hajs większy niż przeciętna pensja I TO za siedzenie w domu. Chodzisz do szkoły? Nie wierze, że jesteś w niej 24/7. Dla mnie to ściema przez duże Ś.
Oczywiście może być tak, że sprzedajesz poradnik(gówno warty), który między innymi polega na sprzedaży poradnika i szukasz kolejnych ofiar.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - sqmany - 15-09-2013 21:27

@UP
Nie w tydzień, a w 5 tygodni.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - MartinS - 15-09-2013 21:29

@UP
My bad. Ale i tak jeden ch*j czy w tydzień czy w 5tygodni. Dla mnie to kosmiczna kasa i każdy kto ma łeb na karku nie podzieliłby się z ch*j wie kim taką żyłą złota. Żyjemy w polsce pisaną z małej litery i nie ma ludzi, którzy za (prawie) darmo podzielą się czymś takim.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - sqmany - 15-09-2013 21:44

@UP
Dla ciebie to kosmiczna kasa, przecież więcej zarabiasz Tongue


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - bartex89 - 15-09-2013 22:07

ten poradnik, to chyba nie ten, co amerykniec sprzedaje...


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - marcel_kk - 16-09-2013 03:54

(15-09-2013 20:31)surfer0700 napisał(a):  
(15-09-2013 20:29)Bandaid napisał(a):  Taki poradnik to ja tu mogę za darmo skrobnąć jak będę miał chwilę czasu. W płatnym poradniku, a zwłaszcza takim który kosztuję 200zł chciałoby się jednak czegoś więcej.

Więc czekam na niego Jerk

Więc zerknij tutaj: http://poradnikzarabiania.weebly.com/uploads/1/3/3/0/13309557/jak_zarabia_na_clickbank.pdf


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 16-09-2013 06:18

:|

Nie wierze powoli w niektorych.

Cytat: Kto normalny sprzedaje 'sposób na 6000 w
tydzień' za 200zł mówiąc, że nie ma czasu?
Przecież to zwykłe pier*olenie. Niby czemu
nie masz czasu? FUCK LOGIC. Pracujesz?
Przecież tu masz hajs większy niż przeciętna
pensja I TO za siedzenie w domu. Chodzisz
do szkoły? Nie wierze, że jesteś w niej 24/7.
Dla mnie to ściema przez duże Ś.
Oczywiście może być tak, że sprzedajesz
poradnik(gówno warty), który między
innymi polega na sprzedaży poradnika i
szukasz kolejnych ofiar.

Ciekaw jestem, czy przeczytales ktorykolwiek z moich wczesniejszych postow w tym temacie. Nie mam czasu i kompletnie nie powinno Cie to obchodzic dlaczego - NIE REZYGNUJE JEDNAK Z ZARABIANIA w tym seriwisie - po prostu aktualnie musze zalatwic inne sprawy. Do tego przelew stamtad nie idze hop-siup, a kasa w tej chwili potrzebna mi jest na wczoraj.

Cytat: @UP
My bad. Ale i tak jeden ch*j czy w tydzień
czy w 5tygodni. Dla mnie to kosmiczna kasa
i każdy kto ma łeb na karku nie podzieliłby
się z ch*j wie kim taką żyłą złota. Żyjemy w
polsce pisaną z małej litery i nie ma ludzi,
którzy za (prawie) darmo podzielą się czymś

Znowu wykazales sie niezbyt wysokim rozgarnieciem. Czy gdziekolwiek napisalem, ze ktos kto kupi tem poradnik OD RAZU bedzie zgarnial 6 000? Czy wedlug Ciebie jeden tydzien, a piec tygodni to jeden c**j? Jesli tak to nie dziwie sie, ze to "kosmiczna kasa" wedlug Ciebie. Zyla zlota? To nie jest zadna zyla zlota. To sa pieniadze do ktorej doszeszedlem swoja ciezka praca sposobami przedstawionymi tylko w tym poradniku.

Ty zyjesz w 'polsce', ja nie - moze dlatego masz takie debilne myslenie.

@Jeszcze tam do jednego kolegi wyzej - Bandai

Wytykasz mi tutaj, ze w poradniku sa miedzy innymi sposoby z yt i artykulami. Tym samym uwazasz je za gowniane i jeszczw mowisz, ze ludzie zarabiaja tam wieksze sumy niz kijan, ale do tego trzeba pracy.

Teraz odpowiedz mi - czy ja tu mowie o sumach wiekszych niz zarabia kijan czy mowie o ciezkiej pracy dzieki ktorej mozna zarobic kilka tysiecy? Czy myslisz moze ze osoby, ktore zarabiaja wieksze sumy maja jakies superhiper sposoby? Nie. Rozmawialem kiedys z pewna osoba z zagranixznego forum, ktory sie z tegp utrzymywal. Zdradzil mi killa metod i wiesz co? Byly takie same jak te, ktore ja juz znalem. Nie powiedzial mi jednak JAK to robi. Doszedlem do tego po paru miesiacach.

I powtarzmm - to nie jest zadna zyla zlota. Zyla zlota byloby, gdyby w 10 min dziennie mogl zarabiac takie sumy. Tutaj tak nie jest.


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - marcel_kk - 16-09-2013 07:41

(15-09-2013 20:19)Klin napisał(a):  Wiec tak jak mówiłem, zarabianie polega na clickbank. Osobiście wiem że kwoty o których pisze autor nie są z kosmosu, firma jest rzetelna i wyplacalna od ponad 10 lat.

Jeśli potraktujesz to poważnie zyski Cię zaskocza

Pozdrawiam

Jeżeli interesuje Was zarabianie na Clickbank, to macie tutaj poradnik za darmo,
czerpcie z tego źródła ile sie tylko da: http://poradnikzarabiania.weebly.com/uploads/1/3/3/0/13309557/jak_zarabia_na_clickbank.pdf


RE: 6 000PLN w 5 TYG - PORADNIK - PokerStars1910 - 16-09-2013 17:50

(16-09-2013 07:41)marcel_kk napisał(a):  
(15-09-2013 20:19)Klin napisał(a):  Wiec tak jak mówiłem, zarabianie polega na clickbank. Osobiście wiem że kwoty o których pisze autor nie są z kosmosu, firma jest rzetelna i wyplacalna od ponad 10 lat.

Jeśli potraktujesz to poważnie zyski Cię zaskocza

Pozdrawiam

Jeżeli interesuje Was zarabianie na Clickbank, to macie tutaj poradnik za darmo,
czerpcie z tego źródła ile sie tylko da: http://poradnikzarabiania.weebly.com/uploads/1/3/3/0/13309557/jak_zarabia_na_clickbank.pdf

To rzecz jasna nie jest ten poradnik, który ja oferuję. Tego nie nazwałbym poradnikiem, ani 'zarabianiem'. Tongue