Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Już nie płaci] Excellentbux.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Już nie płaci] Excellentbux.net (/Temat-Juz-nie-placi-Excellentbux-net-76385)

Strony: 1 2 3


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Workis - 20-10-2013 21:04

Z tego co widze coś admin nie placi na PayPal. Wystarczy spojrzec, ze dzisiaj na "duze" kilkadziesiat wyplat sa moze z 3 z Paypala? Jesli wyplacaliscie na PP to pewnie trzeba bedzie poczekac dluzej Sad

pozdrawiam


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - nokira - 21-10-2013 06:42

Nie przeszkadza mi to o ile wg wypłaci te pieniądze.


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Lary - 10-11-2013 10:36

Ja czekam juz przeszlo tydzien na wypłate i nic, wie ktos moze w czym tkwi problem?


RE: [PŁACI] Excellentbux - excellentbux.net - Workis - 10-11-2013 12:38

Generalnie mysle, ze ten program mozna uznac za scam, bo z reguly wyplaca pierwsza wyplate i tyle. Chyba, ze ktos ma konto premium - wtedy nadal placi, ale standard uzytkownikom juz nie.

pozdrawiam Wink


RE: [Już nie płaci] Excellentbux.net - nokira - 11-11-2013 15:16

Mi nie wypłacili po 6 razach jak do nich napisałem, ani razu nie dostałem od nich odpowiedzi tylko usuwali co jakiś czas moje zapytania. Łącznie co prawda to było 7$ ale później już nie klikałem bo domyslałem sie że to oszuści.


RE: [Już nie płaci] Excellentbux.net - Zavrani - 12-11-2013 16:28

a uzytkownikom premium wyplacają czy im juz tez nie?


RE: [Już nie płaci] Excellentbux.net - nokira - 12-11-2013 16:34

To chyba nie ważne, za duże ryzyko kupować premium by dostać 2 wyplaty. Serwis upadnie jak jest scamem. Ja i wszyscy moi poleceniu już zrezygnowaliśmy, każdy wie, że mi nie wypłacili i jeszcze jednemu gościowi.


RE: [Już nie płaci] Excellentbux.net - NGPI - 26-11-2013 17:33

Mi nadal wypłacają (na PayPal) tylko trzeba poczekać 10 dni jak wam nie wypłacą to napiszcie do nich. Nie mam Premium ani żadnych innych.