Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Mentor) Zarabiaj z MixKosa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-MixKosa-76314)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - MixKosa - 14-09-2013 12:05

(14-09-2013 07:21)sewirus napisał(a):  No bez jaj 3 miechy w PPA zarobione 368$ kpina jakaś beka

Ja więcej wyciągam od ciebie w ciągu miesiąca więc zamilcz.


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - Roxi5017 - 14-09-2013 12:11

Skąd jesteś taki pewny? Masz jego wykaz zarobków? Wink


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - sewirus - 14-09-2013 12:34

beka Jeżeli myślisz że zarabiam tyle ile wstawiam tutaj do galerii to się mylisz Wink


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - Bandaid - 14-09-2013 12:57

Zarabia 100$ miesięcznie (tyle ile pies z kulawą nogą mógłby zarobić), w tytule tematu jak i w samym temacie roi się od błędów ortograficznych i stylistycznych, obraża innych.
No cóż, powodzenia w mentorowaniu życzę.


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - MrMystery - 14-09-2013 21:57

Niech mentoruje , może będzie lepszy od tego mentora Pajalocka z którym podobno brak kontaktu


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - mareczek - 15-09-2013 11:27

(14-09-2013 12:05)MixKosa napisał(a):  
(14-09-2013 07:21)sewirus napisał(a):  No bez jaj 3 miechy w PPA zarobione 368$ kpina jakaś beka

Ja więcej wyciągam od ciebie w ciągu miesiąca więc zamilcz.

A ile masz latek? 12? nikt nie bedzie chcial z toba wspolpracowac, bo masz marne te zarobki w porownaniu do innych i nie powtarzaj zeby cie nie porownywac do innych mentorow, bo chyba o cos trzeba sie oprzec. Lepiej wspolpracowac z gosciem ktory wyciaga n miesiac 5k$ niz 100$. Proste i logiczne.


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - klavius - 15-09-2013 14:21

heh, troszkę się uśmiałem czytając wypociny tutajTongue , ~380$ na 3 mc? Dokładnie jak ktoś już w wspomniał z nic nie robienia można tyle mieć, ja osobiście tyle mam z 2 nisz które mam i poświęcam na to 3h miesięcznie. Taka filozofia. Prosty przykład idziesz do gościa który jest profesorem od budowania firmy i zarabia 10k czy idziesz do gościa co ledwo mówi i pisze i zarabia 10 milionów. Zacznij zarabiać po 1k+$/mc wtedy na pewno znajdziesz jakąś większą grupę odbiorców. Bo jak narazie ten temat kojarzy mi się z gostkiem który jest w ppa parę tyg i coś tam zarobił. Oczywiście nie porównuje Cie ale daje Ci radę wnieś coś konkretnego do tematu wykaż się dobrym dolarem i na pewno będzie lepiej. Tak samo jak już ktoś powiedział Umiejętności = zarabiasz tyle ile temu poświęciłeś i tyle na ile potrafisz.


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - MixKosa - 15-09-2013 14:53

(15-09-2013 11:27)mareczek napisał(a):  
(14-09-2013 12:05)MixKosa napisał(a):  
(14-09-2013 07:21)sewirus napisał(a):  No bez jaj 3 miechy w PPA zarobione 368$ kpina jakaś beka

Ja więcej wyciągam od ciebie w ciągu miesiąca więc zamilcz.

A ile masz latek? 12? nikt nie bedzie chcial z toba wspolpracowac, bo masz marne te zarobki w porownaniu do innych i nie powtarzaj zeby cie nie porownywac do innych mentorow, bo chyba o cos trzeba sie oprzec. Lepiej wspolpracowac z gosciem ktory wyciaga n miesiac 5k$ niz 100$. Proste i logiczne.

Mentor może zarabiać nawet po 10k lub więcej to że mentor zarabia kokosy nie znaczy że ty też będziesz zarabiał tyle, nawet jak przeleje ci do głowy doświadczenie sam też musisz włożyć swój wkład w to co chcesz zarobić, a jeśli już odwiedziłeś ten temat to albo chcesz pomoc otrzymać albo nie więc przestań spamować, nie zmuszam nikogo do współpracy.


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - pikusix1 - 15-09-2013 20:24

Według mnie "mentor" powinien pisać poprawnie po polsku, nikt nie będzie czytał wskazówek których nie zrozumie, to chyba logiczne. Smile


RE: (Mentor) Zarabiaj z MixKosa - Aroonia93 - 16-09-2013 09:20

Total Earnings:
$3,810.54 w 3.5 miesiĄCA a i tak uważam że mam za małą wiedze nt ppa aby komuś pomagać a Ty sie rwiesz z srednim zarobkiem 3-4$ dziennie na mentora ? kpina pokerface