Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! (/Temat-PORADNIK-PPA-Tricki-PPA-czyli-jak-zarabiac-wiecej-76234)

Strony: 1 2 3


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - Szaman1644 - 12-09-2013 11:12

Surfer raczej potwierdzi moje zdanie. Nic tam ciekawego nie ma. 1 z podpunktów od dawna jest na forum podany chyba przez daniela. Zapytałem się coś kuby, a on nawet później nie odpisuje.


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - kuba48 - 12-09-2013 12:33

(12-09-2013 11:12)Szaman1644 napisał(a):  Surfer raczej potwierdzi moje zdanie. Nic tam ciekawego nie ma. 1 z podpunktów od dawna jest na forum podany chyba przez daniela. Zapytałem się coś kuby, a on nawet później nie odpisuje.

ODPISUJE CAŁY CZAS.

W poradniku jest 5 punktów + bonus lista katalogów seo,
A nie jeden..


RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - surfer0700 - 12-09-2013 19:23


Recenzja tak późno, przez utrudniony kontakt z autorem.
Po mentorze SB spodziewałem się czegoś więcej, no cóż...
Dostajemy dwa pliki, jeden z opisanymi sposobami. Drugi z listą katalogów seo.
Część sposobów możemy znaleźć na forum to po pierwsze.
A po drugie to ta lista katalogów to przeginka. Czy Ty w ogóle sprawdzałeś którekolwiek z nich? Czy tak na pałę wkleiłeś byle jakie?
Z całej listy, działa zaledwie kilka, reszta albo już nie działa albo stoją na nich zupełnie inne serwisy.

Cena na pewno za wysoka jak na taką marną wartość... Po co kupować skoro część i tak jest na forum? Nie pojmuje.

Ze swojej strony nie polecam. Porażka.





RE: [PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - kuba48 - 12-09-2013 19:52

Obniżam cenę do 5 zł na bank, 10 zl na PP


[PORADNIK PPA] Tricki PPA, czyli jak zarabiać więcej! - surfer0700 - 14-10-2013 08:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.