Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Planeta Badań i Ermail czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Planeta Badań i Ermail czy warto? (/Temat-Planeta-Badan-i-Ermail-czy-warto-76073)

Strony: 1 2 3


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - Takaon - 19-12-2013 22:02

Z tego co wiem w ermailu w Polsce jeszcze nikt nie dotarł do progu minimum... Admin w miarę szybko odpisuje, jak się pogrzebie w Internecie to na obcojęzycznych forach można znaleźć dowody wypłat, tak bynajmniej pisze administrator tego serwisu a ile w tym prawdy to niewiem bo nie szukałem. Ale myślę że watro dać szanse temu serwisowi...


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - wolter0sraka - 20-12-2013 15:31

NIE POLECAM 4


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - Eminey - 04-01-2014 18:33

Co z ta planeta badan?
Warto? Wyplacil ktos cos?


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - anioszek - 10-02-2014 19:51

cześć, jestem tu nowa i nie znam wszystkich zakątków forum. poszukałam tematu o ermail i teraz zastanawiam się, co zrobić. Wszyscy odradzają, dają przykłady, czyli to zwykłe naciąganie? serwis nie wypłaci, a reklamodawcy jemu zapłacić muszą, więc... mają czysty zysk Sad uzbierałam już ok 90 zł i bardzo żałuję, że to lipa...
Zna ktoś może coś podobnego do ermail? oczywiście wypłacalnego?Lol
zas co do planety badan - ja poprzez nich znalazłam wiele fajnych portali z ankietami i aktywnie tam działam. polecam szczególnie mysurvey.pl i global test marketer.


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - Juhas - 10-02-2014 22:33

Tak po prostu lipa największy SCAM XXI wieku Tongue


RE: Planeta Badań i Ermail czy warto? - bidulka - 20-02-2014 22:25

Chyba raczej nie warto... ja tam jestem już dłuuugo, a do wypłaty jeszcze baaardzo daleko....