Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot (/Temat-yllix-Zarabiaj-15-dziennie-autopilot-74437)

Strony: 1 2 3


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - poczmail - 12-08-2013 21:13

Czy to są Twoje wypłaty, czy znalezione w sieci?

Coś mi się nie chce wierzyć, że jakaś sieć CPM będzie akceptować "śmieciowy", nic nie warty traffic z wymiany ruchu. Xpokerface

Wypłaciłeś już coś?


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - losiaczek17 - 12-08-2013 21:18

ok, dodałem. minimum ustawiłem sobie na 1$, więc zobaczymy, jak to będzie


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - SweetSensi - 12-08-2013 21:20

mi się też tak wydaje poczmail facepalm


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - losiaczek17 - 12-08-2013 21:23

było 10 kliknięć i żadnego nie zaliczyło...


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - Stalmer - 12-08-2013 21:24

Dajcie znać czy zaliczy wam chociaż centa z bloggera. Ja dodałem do hitleap i na 20 wejść nic nie zaliczyło...


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - nakyplaygames - 12-08-2013 21:37

Mi się wydaje że jakieś oszustwo bo dał zdjęcie z wypłatami z LISTOPADA i STYCZNIA beka


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - poczmail - 12-08-2013 21:42

[Obrazek: attachment.php?aid=1031]


[Obrazek: 12331a.png]


Kilka danych z tematu o Yllix: http://zarabiam.com/Temat-Yllix-Media-Reklamy-CPM-CPC-59986


Jerk


Radziłbym nie marnować czasu - to są statystki z NATURALNEGO RUCHU, a co dopiero porównywać z autosurfem, gdzie dodatkowo trzeba wziąć poprawkę na to, że jakiś % nie zostanie zliczony, kolejny % to wejścia niepoprawne lub zbyt krótkie itd. Do tego korzystanie z wymiany ruchu to absolutne balansowanie na granicy ryzyka, więc nie zdziwiłbym się, że marne naliczanie poszłoby w parzę z banem, tudzież brakiem wypłaty.

Dodatkowo autor wrzuca wypłaty sprzed kilku miesięcy (w tym także na LR o zgrozo facepalm), nie potrafi określić, czy to jego zarobki, a sam opis dosłownie powoduję opadanie szczęki do ziemi.

Tyle w temacie.


Pozdrawiam


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - miniek9090 - 12-08-2013 21:42

a dajecie minimum 20 sekund na wejście? Niektóre ptp specjalnie dają takie minimum żeby odrzucić więcej wejść Smile


RE: (yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - Dashing - 14-08-2013 17:45

(12-08-2013 21:37)nakyplaygames napisał(a):  Mi się wydaje że jakieś oszustwo bo dał zdjęcie z wypłatami z LISTOPADA i STYCZNIA beka


co z tego z ktorego sa

wazne ze sa


(yllix) Zarabiaj 15$/dziennie - autopilot - Coristo - 14-08-2013 18:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.