Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jazda motorowerem bez uprawnien - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Jazda motorowerem bez uprawnien (/Temat-Jazda-motorowerem-bez-uprawnien-73493)

Strony: 1 2 3


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - Boguśś - 07-08-2013 07:48

eh to nawet sie nie oplaca kupowac, to lepiej pojde na A1/2


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - piotruss96 - 07-08-2013 10:49

ja osobiscie mam karte motorowerowa i nie raz policja mnie zatrzymała a w skuterze siedzi 70cc tylko jest na nim nabite 50cc i tyle i juz mi nic nie zrobia
co do tematu to jak zrobiłes karte motorowerowa przed jakims tam okresem to nie musisz nic wymieniac chyba ze chcesz co nie jest obowiazkowe


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - damianus627 - 07-08-2013 10:53

(07-08-2013 10:49)piotruss96 napisał(a):  ja osobiscie mam karte motorowerowa i nie raz policja mnie zatrzymała a w skuterze siedzi 70cc tylko jest na nim nabite 50cc i tyle i juz mi nic nie zrobia
co do tematu to jak zrobiłes karte motorowerowa przed jakims tam okresem to nie musisz nic wymieniac chyba ze chcesz co nie jest obowiazkowe

Uwierz że jak by cię wzięli na ekspertyzę to by wykryli że to 70cm3


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - Limitless - 07-08-2013 11:09

Zależy na jakiego policjanta trafisz , mnie akurat wczoraj chycił na skuterku koleżanki byłem na**any i kazał mi szybko jechać ;P


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - Boguśś - 07-08-2013 11:18

noo jak to sie mowi glupi ma zawsze szczescie xdd

a tak na powaznie to czesto lapia na kontrole jakbym jechal skuterem przepisowo jak bym ich widzial a potem but ?


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - damianus627 - 07-08-2013 11:43

Jak zaczniesz na nich patrzeć i jechać wolno to cię prędzej złapią niż kogoś co normalnie jedzie.
Ja jeżdżę normalnie w skuterze fabrycznie nie ma blokad i jeszcze mnie nie złapali (chociaż fotoradar śmietnik zrobił mi zdjęcie ale od przodu więc tablicy nie było Jerk)


RE: Jazda motorowerem bez uprawnien - CrisPL - 18-10-2013 18:32

A co jeśli się ma prawko A1, a jeździ się pojazdem na AM Jerk2